Zakoni in pravilniki v povezavi z vrtcem

Trenutno berete:
Zakoni in pravilniki v povezavi z vrtcem

Pridružen
18. maj 2016
Prispevki
5
Naziv
Diplomirana vzgojiteljica predšolskih otrok
Zavod
OŠ Mežica, enota vrtec
Področje
  1. Vrtec
Pozdravljeni!

Prosim, če mi lahko kdo pomaga pri odgovoru na vprašanje "Kdo sprejema zakone in kdo sprejema pravilnike v povezavi z vrtcem?" Hvala! :)
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pozdravljeni!

Prosim, če mi lahko kdo pomaga pri odgovoru na vprašanje "Kdo sprejema zakone in kdo sprejema pravilnike v povezavi z vrtcem?" Hvala! :)

Če se ne motim, zakone sprejme Državni zbor, ker je zakonodajna veja oblasti, pravilnike pa sprejemajo na ministrstvu, ki je izvršilna veja oblasti.
Za vsak slučaj preveri ali pa naj me kdo popravi, če se motim :)
 
Če se ne motim, zakone sprejme Državni zbor, ker je zakonodajna veja oblasti, pravilnike pa sprejemajo na ministrstvu, ki je izvršilna veja oblasti.
Za vsak slučaj preveri ali pa naj me kdo popravi, če se motim :)

Najlepša hvala za odgovor! :)
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Na spletnem podportalu E-demokracija so v rubriki Ministrstva za kulturo z dne 19. 2. 2024...
Odgovori
0
Ogledi
49
  • Članek
Na spletnem podportalu E-demokracija so v rubriki Ministrstva za vzgojo in izobraževanje z dne...
Odgovori
0
Ogledi
91
  • Članek
Na spletnem podportalu E-demokracija so v rubriki Ministrstva za vzgojo in izobraževanje z dne...
Odgovori
0
Ogledi
280
  • Članek
V okviru razprave o nadaljnjem razvoju avtorskopravne zakonodaje sta Ministrstvo za...
Odgovori
0
Ogledi
235

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu