zakon o srednjih šolah in zakon o gimnazijah - spremembe?

Trenutno berete:
zakon o srednjih šolah in zakon o gimnazijah - spremembe?

Pridružen
15. sep 2016
Prispevki
13
Naziv
mag. prof. športne vzgoje
Področje
  1. Osnovna šola
  2. Šola za otroke s posebnimi potrebami
  3. Gimnazija
Pozdravljeni,

čez malo več kot teden dni imam strokovni izpit, opravljala ga bom na področju gimnazij in srednjih šol.
Ravnateljica me je včeraj poklicala k sebi in mi povedala, da je dobila novi različici Zakona o gimnazijah in Zakona o poklicnih in srednjih šolah. Ali mogoče kdo ve, točno v čem so spremembe s starim zakonom?

Podatkov namreč ne najdem na forumu med spremembami zakonov...

Že v naprej hvala za pomoč,

Monika
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Hvala za odgovor in posredovano povezavo, mi bo zelo v pomoč. Ali mogoče veste, če moram na strokovnem izpitu znati že nov zakon ali še starega (Me lahko vprašajo npr. Katere spremembe bodo s 1.9.2018 uvedene v gimnazijah)?

Imela sem v mislih Zakon o poklicnem in strokovnem izobraževanju, ja, malce sem se nerodno izrazila.

LP

Monika
 
Ali mogoče veste, če moram na strokovnem izpitu znati že nov zakon ali še starega (Me lahko vprašajo npr. Katere spremembe bodo s 1.9.2018 uvedene v gimnazijah)?
Na to vam težko odgovorim. Najbolje, da se naučite veljavno različico, na koncu pa si preberete prihajajoče spremembe.
 
Pozdravljeni,

se bom pridružila debati. Strokovni izpit bom izvajala kot svetovalna delavka na srednji šoli. Bila sem zaposlena kot svetovalna delavka za nižji poklicni program. je dovolj, če se naučim samo Zakon o poklicnem izobraževanju ali tudi o gimnazijah?

Lp
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Na spletnem podportalu E-demokracija je v rubriki Ministrstva za delo, družino in socialne...
Odgovori
0
Ogledi
78
  • Članek
Na spletnem podportalu E-demokracija je v rubriki Ministrstva za visoko šolstvo, znanost in...
Odgovori
0
Ogledi
38
  • Članek
Na spletnem podportalu E-demokracija je v rubriki Ministrstva za vzgojo in izobraževanje z dne...
Odgovori
0
Ogledi
72
  • Članek
Na spletnem podportalu E-demokracija je v rubriki Ministrstva za vzgojo in izobraževanje z dne...
Odgovori
0
Ogledi
52
  • Članek
Na spletnem podportalu E-demokracija je v rubriki Ministrstva za kulturo z dne 21. 12. 2023...
Odgovori
0
Ogledi
236
  • Članek
Evropska komisija je začela uradne postopke za oceno, ali je X morda kršil zakon o digitalnih...
Odgovori
0
Ogledi
173
  • Članek
Na spletnem podportalu E-demokracija so v rubriki Ministrstva za vzgojo in izobraževanje z dne...
Odgovori
0
Ogledi
212

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu