Resource icon

Zakon o osnovni šoli (ZOsn) 63/13

Mladi učitelj

Osebje foruma
Administrator
Prispevki
4.439
Ocene
373
Naziv
profesor
Uporabnik Mladi učitelj je objavil novo gradivo:

Zakon o osnovni šoli - Zakon o osnovni šoli

S klikom na prenos predpisa boste preusmerjeni na Pravno-informacijski sistem Republike Slovenije (PIS).

Za sledenje spremembam predpisa kliknite na Opazuj gradivo pod gumbom za prenos na desni strani.

Zbirka predpisov se ureja prostovoljno, zato so donacije dobrodošle.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Se ne znajdete na PIS-u?...
Preberi več o tem gradivu...

Mladi učitelj

Osebje foruma
Administrator
Prispevki
4.439
Ocene
373
Naziv
profesor
Prispevki
22
Ocene
9
Naziv
profesorica razrednega pouka
Področje
Osnovna šola
Pozdravljeni!

Prosila bi samo za pojasnitev. Namreč imam sprintat zofvi in zos, ki je bi sprintan lanskega junija. Ker sem hotela pregledati kaj se je spremnila, sem odšla na internetno stran, da si pogledam novejše verzije. A kaj, ko ne vem katera verzija je najnovejša... In me kar malo straši, da sem se naučila zakonodajo, ki mogoče danes ni več ista. Kako torej vem kateri je najnovejši? Je na tej internetni strani različica, ki je bila objavljena 13. 8. sedaj veljavna? Še link, da boste vedeli o kateri različici govorim: http://forum.mladiucitelj.si/gradivo/zakon-o-osnovni-soli-zosn.83/update?update=84
Hvala :)

Mladi učitelj

Osebje foruma
Administrator
Prispevki
4.439
Ocene
373
Naziv
profesor
Pozdravljeni!

Različica je veljavna. Ogled predpisov preko naših strani deluje tako, da samo kliknete na gumb Prenos/ogled gradiva in preusmerjeni boste na PIS, kjer vam bo na voljo zadnja različica ali njeni popravki.

Za konkreten zakon se vam prikaže to:

upload_2015-2-7_17-53-57.png

Kot vidite je v neuradnem prečiščenem besedilu že zajeta zadnja sprememba (63/13). Pod tem bo torej besedilo, ki je veljavno.

Podobne teme

Na vrhu