Resource icon

Zakon o organizaciji in financiranju vzgoje in izobraževanja (ZOFVI), marec 2015 1.0

Trenutno berete:
Zakon o organizaciji in financiranju vzgoje in izobraževanja (ZOFVI), marec 2015

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pozdravljeni,

gradiva ne bom ocenila, ker mi je sicer zelo všeč kar se tiče oblikovanja, preglednosti, skrajšanega zapisa.

Moti me to, da sem šele pri 4. strani in sem že našla nekaj napakic (primejam z besedilom zakona), npr.ustanovitelji zavoda so lahko tudi fizične pravne osebe, ne le javne pravne, kot je navedeno. To velja le za javne zavode. In pa npr. pri organiziranju VIZ zavodov se OŠ in gimnazija ne moreta ustanoviti kot organizacijska enota zavoda, družbe, druge pravne osebe, ampak kot vzgojno-izobraževalni zavod ali kot organizacijska enota vzgojno-izobraževalnega ali drugega zavoda.

LP!
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Na spletnem podportalu E-demokracija je v rubriki Ministrstva za delo, družino in socialne...
Odgovori
0
Ogledi
78
  • Članek
Na spletnem podportalu E-demokracija je v rubriki Ministrstva za visoko šolstvo, znanost in...
Odgovori
0
Ogledi
38
  • Članek
Na spletnem podportalu E-demokracija je v rubriki Ministrstva za vzgojo in izobraževanje z dne...
Odgovori
0
Ogledi
72
  • Članek
Na spletnem podportalu E-demokracija je v rubriki Ministrstva za vzgojo in izobraževanje z dne...
Odgovori
0
Ogledi
52
  • Članek
Na spletnem podportalu E-demokracija je v rubriki Ministrstva za kulturo z dne 21. 12. 2023...
Odgovori
0
Ogledi
236
  • Članek
Evropska komisija je začela uradne postopke za oceno, ali je X morda kršil zakon o digitalnih...
Odgovori
0
Ogledi
173
  • Članek
Na spletnem podportalu E-demokracija so v rubriki Ministrstva za vzgojo in izobraževanje z dne...
Odgovori
0
Ogledi
212

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu