Zagovori v novembru

Trenutno berete:
Zagovori v novembru

Držim pesti :)
Jaz se dosti učim po vprašanjih izpraševalcev in upam, da jih ne bodo zamenjali ;)
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Jaz tudi držim pesti.....
Ali mogoče katera ve, če je dovolj če se pri zakonodaji osredotočiš na svojo stroko.... ali se učite tudi ostalo torej točko a in b iz kataloga.
lp
 
Mislim, da je potrebno tudi a in b. Jaz bom preletela, osredotočila pa se bom na srednješolsko zakonodajo, ker sem tam opravljala pripravništvo.
 
A se učite po katalogu, ki je na ministrstvo za šolstvo ali imate popolnoma svoje zapiske? Ker , če je na njihovi strani objavljeno, potem verjetno več ni potrebno znati:). Jaz sem poslal prijava 25.11. in sem dobil takoj 1.12. da izpolnjujem pogoje, tako da me kr stiska, da ne bi bil prehitro na vrsti. Uspešno učenje in opravljanje izpita.

Lp
 
Jure07 če dobiš še ta teden obvestilo, si lahko še vključno z 19.12 na vrsti...če ne komaj po novem letu. Sem klicala na ministrstvo in mi je gospa dejala, da so izpiti samo do 20.12.
 
Jaz se po katalogu. In v katalogu imaš tudi opredeljeno kaj pride v poštev. Žal je tega balasta zeloooo veliko. Tako, da če imaš le možnost knjige v roke ;).
LP
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Zveza aktivov svetov staršev Slovenije (ZASSS) je pripravila pregled aktivnosti ZASSS v novembru...
Odgovori
0
Ogledi
177

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu