Zagovori v novembru

Trenutno berete:
Zagovori v novembru

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Ustavo in Evropo znam, danes sem začela s slovenščino, zakonodajo sem se pa polovico predpisov že neki učila čist na začetku, ampak že kr dost pozabla... :S Ti?
 
Ustavo, Evropo tudi znam pa šol. inšpekcijo pa polovico šol zakonodaje pa zofvi sem preletela....še slo me čaka
 
Ustavo recimo da znam, zakonodajo znam določene stvari. SLO je pa sedaj na vrsti. Imam pa včasih občutek da znam ok, pol naslednji dan pa da nič ne znam..
 
Jaz se še sploh nisem začela učiti. Kar čakam na datum... Potem mi bo pa časa zmanjkalo. Kakšne strategije učenja ste ubrali? Ker imam občutek, da če si sami nekaj breme, da ne ostane nič v glavi. Očitno se bom mogla začet prav piflat stvari. Sam pa časa ne bo dovolj, ker je res veliko vsega... Za ustavo so tukaj gor neki zapiski, ki so narejeni samo po vprašanjih. So zelo skrčeni.... Mislite, da je to dovolj? Ok, zakonodajo imam res obsežne zapiske, ker sem jih sama delala, in se nameravam naučit kar vse... Sicer mi še nekaj manjka...

Še to, tisti, ki ste se prijavili v prvem tednu novembra. Kdaj mislite, da bomo imeli zagovor? Jaz nekako upam, da šele v tretjem tednu okoli 15 decembra. Ima kdo kako info? Če nas je še veliko prijavljenih, potem je to celo možno. drugače pa že v drugem tednu decembra...
 
Js sem se k sreči začela (neintenzivno) učiti že 3 tedne preden sem dobila datum. Ko sem dobila pošto, sem videla, da bom na vrsti že čez 15 dni in vem, da mi v tem natrpanem prednovoletnem času, ko imam v službi in drugje ogromno obveznosti, ne bi uspelo vsega predelati v dveh tednih...

Si pa js niti ene stvari nisem šla brat, ker se mi ne zdi smiselno, ker si skoraj nič ne zapomnem. Žal je snov takšna, da se jo je treba napiflat, vsaj meni od branja ne ostane nič v glavi, še ko 5X ponovim, mi določene stvari niso popolnoma znane.
 
Še to, tisti, ki ste se prijavili v prvem tednu novembra. Kdaj mislite, da bomo imeli zagovor? Jaz nekako upam, da šele v tretjem tednu okoli 15 decembra. Ima kdo kako info? Če nas je še veliko prijavljenih, potem je to celo možno. drugače pa že v drugem tednu decembra...

Pozdravljena!
Toliko za info, če ti pride prav. Jaz sem poklicala na MIZŠ in vprašala kdaj lahko računam na zagovor. Mojo prošnjo so obravnavali 3.11; 11.11 pa sem dobila obvestilo o izpolnjevanju pogojev. Gospa mi je povedala, da sem predvidoma na vrsti drugi teden v decembru (med 8-12.12).
 
Ojej. Prehitro bo tu... Kako napreduješ? Drugače pa te lepo prosim, ko dobiš pošto, da sporočiš... Hvala ti!
 
Aha. Hitro čas leti. Sporočim kakor hitro dobim. Kaj naj rečem? Zaenkrat še gre. Verjetno bo bolj vroče ko bo prišel datum.
 
Jaz sem oddala prijavo 24. 11., torej so prejeli 27. 11., jo obravnavali 5. 11., odločbo sem dobila 12. 11., datuma zagovora pa še vedno nimam :O
Samo še ta teden in končam s pripravništvom, zato upam, da bom imela zagovor okoli 15. 12., da se v miru pripravim.
Držim pesti, da bodo izpraševalci sttari, zaradi vprašanj. Sedaj imam na kupu vse zapiske, učim se direkt po zakonih, vse sem si zmarkirala kar pride v poštev. Ob tem prvem branju sem si mogoče nekaj zapomnila, ne pa dosti in ne detajlov. P
Pač do konca si bom brala in poskušala čim več zapomnit, na pamet piflat se ne znam. Malo me bega ta srednješolska zakonodaja, ker je dosti pravil tudi gimnazijskih, jaz pa sem opravljala pripravništvo na srednji poklicni šoli. Bom si samo prebrala, poudarek pa bom dala na področju srednjega šolstva.
Verjetno nas ni dosti iz področja srednje šole?

Prijetno učenje :)
 
Zdravo,

ali morda kdo ve, ali so po 20. decembru še možni termini za izpite in kdaj se januarja (po praznikih) spet začnejo?

Hvala!
 
etola...pa ga imam :D datum namreč. Zagovor imam 9. 12. 2014 ob 16.00 uri. Zdaj pa bo treba veselo na delo
 
Js sem se k sreči začela (neintenzivno) učiti že 3 tedne preden sem dobila datum. Ko sem dobila pošto, sem videla, da bom na vrsti že čez 15 dni in vem, da mi v tem natrpanem prednovoletnem času, ko imam v službi in drugje ogromno obveznosti, ne bi uspelo vsega predelati v dveh tednih...

Si pa js niti ene stvari nisem šla brat, ker se mi ne zdi smiselno, ker si skoraj nič ne zapomnem. Žal je snov takšna, da se jo je treba napiflat, vsaj meni od branja ne ostane nič v glavi, še ko 5X ponovim, mi določene stvari niso popolnoma znane.


Liu jajaz sem pa naprej samo brala in si podčrtavala in izpisala ključne besede poleg, da takoj vem o čem se gre, sedaj pa preberem vprašanje in nanj odgovorim tako da pišem na en list...rabim pa kar dolgo za učenje
 
Tudi jaz sem danes dobila datum, 9. 12., ob 16.00 uri.
V komisiji je predsednik in izpraševalec g. M. Pivk. Ga ne najdem med izpraševalci, mogoče kdo ve, je nov?

Hvala
 
INESS očitno nimave enake komisije. Jaz ne vem. Moji so vsi že bili/so izpraševalci
 
Tudi jaz imam žal novo za slovenščino. In pa g. Rozmana za zakonodajo... Malo se bojim komisije... Bi se na tisti dan, ko imam zagovor, kar nekam pogreznila... Premalo časa in preveč snovi...

Se je kdo učil po vprašanjih za ustavo, ki so zbrana tukaj gor. Najdejo se med gradivom. Je pa 25 strani? Mislite, da so ok? In še to ima kdo kake fajne zapiske na netu za slovenski jezik? Da je res zajeto vse, vsa pravila, zgodovina... Ali pa kako skrajšano verzijo, ker vsega šmorna se ne bom imela časa učit...
 
Očitno sem tudi jaz naletela na enega novega ;)
Zapiske za slovenščino sem si jaz potegnila iz te strani, zakonodajo delam po katalogu in direkt zakonih, ustavo pa po ustavi. Pravzaprav zdaj sem si komaj 1x prebrala, zdaj bom pa teh 14 dni še brala in šla po vprašanjih iz neta. Pa kar ostane v glavi, ostane. Če ne pač naslednjič ;)

Imam pa področje SŠ, kjer nas je očitno manj kot za OŠ.
 
No tudi jaz imam 11.12.14 zagovor, mrzlično:sick: listam po zapiskih in si želim, da bi se vsaj kak teden prej začela učiti.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Zveza aktivov svetov staršev Slovenije (ZASSS) je pripravila pregled aktivnosti ZASSS v novembru...
Odgovori
0
Ogledi
175

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu