Zagovori v novembru

Trenutno berete:
Zagovori v novembru

Rozajera in kdaj imaš datum izpita? Se opravičujem, če si ta podatek že posredovala...
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Evo, jaz sem danes dobila pošto iz ministrstva. Izpit imam 3. 12. 2014 ob 16.00, v komisiji pa:
- ZAKONODAJA: Bogomira Smolej Mazovec,
- USTAVA: Petra Mundy Brugneri,
- SLOVENSKI JEZIK: Tomaž Petek.
Sta pa izpraševalca za ustavo in slovenski jezik nova, tako da na žalost še ni nobenih vprašanj. :/
 
Jaz sem opravljala pripravništvo na srednji policni šoli (prof. slov.).
Ali to pomeni, da se moram pri srednješolski zakonodaji učit tudi zakone in pravilnike za gimnazijo?
Poslala sem prijavo 3. 11. pa zaenkrat še nimam datuma, potrdilo o izpolnjenih pogojih pa sem dobila.
 
Jaz sem opravljala pripravništvo na srednji policni šoli (prof. slov.).
Ali to pomeni, da se moram pri srednješolski zakonodaji učit tudi zakone in pravilnike za gimnazijo?
Poslala sem prijavo 3. 11. pa zaenkrat še nimam datuma, potrdilo o izpolnjenih pogojih pa sem dobila.

V katalogu o zakonodaji (najdeš ga tukaj: http://www.mizs.gov.si/si/storitve/izobrazevanje/strokovni_izpit/) piše:
"Strokovni delavec poglobljeno pozna tiste vsebine in predpise, navedene pod točkami c., č., d., e., f., g., i. in j., ki veljajo za področje, na katerem opravlja vzgojno-izobraževalno delo oziroma na katerem je opravljal praktične nastope, ki jih je uveljavil za pristop k strokovnemu izpitu. Ostale vsebine in predpise, navedene pod točkami c., č., d., e., f., g., i. in j., pa pozna pregledno."

Pod F najdeš f)(Srednje šole (gimnazije, poklicno in strokovno izobraževanje).
 
Vse to mi je jasno, pa še vedno ne poznam povsem odgovora na moje vprašanje :)
Zmede me, ker je napisano pod eno črko vse skupaj. -----> f) srednje šole

Ok, če prav razumem, srednjo šolo dobro poznam, ostalo "preletim".

;)
 
Glede na to, da si opravljala pripravništvo oz. praktične nastope na srednji poklicni, bi se jaz predvsem posvetila temu. Mogoče bi bilo pametno preverit še na naslovu spodaj (če ti bodo znali kako pomagat). Ne dam pa roke v ogenj za to.
Jaz sem opravljala pripravništvo na OŠ - tako da se bom učila a) Organizacija in financiranje vzgoje in izobraževanja ter delovna razmerja in plače zaposlenih, b) Šolska inšpekcija, č) Osnovne šole in verjetno bom še preletela d) Vzgoja in izobraževanje otrok in mladostnikov s posebnimi potrebami, ker so na OŠ tudi učenci s posebnimi potrebami.

Kristina Kaučič, tel.: (01) 400 54 62, e-pošta: kadrisolstvo.mizs(at)gov.si
Hermina Pohar Sonc, tel.: (01) 400 54 69, e-pošta: kadrisolstvo.mizs(at)gov.si
 
Vas je veliko tukaj, ki ste se prijavili v prvem tednu novembra? Oziroma me bolj to zanima, tisti, ki ste se v novembru prijavili, ali ima že kdo datum?
 
Jaz sem se prijavila 7. novembra pa še nisem dobila datuma. Sem pa 13. dobila obvestilo, da izpolnjujem pogoje... pripravništvo sem opravljala na OŠ.
 
Tudi jaz sem se takrat prijavila. Imaš kaj občutka, kdaj bomo prišli na vrsto?
 
Hvala, voice-within.

Jaz sem odposlala 3. 11. in tudi še niamm datuma. Jaz mislim, da bomo nekje v prvi polovici decembra imeli zagovor, sama pa upam, da čim pozneje ;)
Tega je čisto preveč :O
 
Tudi jaz sem danes dobila pošto!!! Izpit 4. 12. :) Komisija: Loborec Škerl (nobenih vprašanj :S), Dolenc, Nidorfer Šiškovič (nobenih vprašanj :S).

Kepica, se vidimo :) Imaš isto komisijo?
 
Ojoj, zdaj bojo pa začeli s temi novimi izpraševalci :(
Za katero področje sta vidve, Liu in Kepica?
Jaz še vedno nič :)
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Zveza aktivov svetov staršev Slovenije (ZASSS) je pripravila pregled aktivnosti ZASSS v novembru...
Odgovori
0
Ogledi
175

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu