Zagovori v novembru

Trenutno berete:
Zagovori v novembru

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Osnovna šola. Je pa res, da sem delala nastope v glasbeni šoli
 
Evo, js sem danes poklicala. So rekli, da so dobili vso dokumentacijo in da je vse v redu, ampak imajo trenutno veliko prijav, zato še ni nobenega odgovora.
 
Ja, informacija je iz ministerstva, sem tja klicala in mi je gospa Kavčič odgovorila enako kot Liu :) Tako, da ... čakajmo :)
Me je pa danes čakalo priporočeno pismo v nabiralniku, me je skoraj kap :O
Očitno najprej pošljejo samo, da so prijavo prejeli, šele nato datum ???????
 
Super. Torej bomo prišli na vrsto v mesecu decembru... In kako vam gre učenje. Jaz, če sem iskrena, še sploh dobro začela nisem... Pa vi?
 
Js resnično upam, da bo decembra! Ker drugače bom imela pokvarjene praznike :)

Js danes zaključujem z ustavo. Znam jo toliko, kot jo bom znala tudi potem, tako da to samo še vsake tolk ponovim. Ene par zakonov sem si že pogeldala, večino se jih še morem, pri slovenščini pa računam, da se bom spomnila kej iz mature :) Evrope še niti pogledala nisem... Pa ostali??
 
Jaz se itak že 14 dni obremenjujem z zapiski :S
Zdaj sem spravila na kup za: organizacijo in financiranje vzgoje in izobraževanja ter šolsko inšpeklcijo. Ustavo sem si enkrat prebrala, čakajo me pa še glavni zakoni s področja SŠ. :(
Ampak prav znam pa še nič ne in tudi ne vem kdaj bom :S
Zanima me ali področje vzgoje in izobraževanja otrok s posebnimi potrebami pride v poštev vsem? Si mormo to tudi malo pogledat?
Za SLO pa povem po pravici, da me je najbolj strah, ker sem slavistka ;)

Uglavnem, bolj kot ne prelagam zapiske, prav učit pa se kar nekot ne spravim :( Grooooza!
 
Jaz sem se prijavila 4.11, tako, da lahko jutri pričakujem priporočeno pošto, če vse štima? Kaj mislite, da bomo nekje do 10.12 na vrsti?
 
Jaz sem tudi danes dobila pošto, da izpolnjujem pogoje za strokovni izpit.

Jaz se učim od septembra naprej, ne vsak dan in po malem (2 uri na dan), ker imam leto dni staro punčko, tako da ko je čas se učim... koliko znam, hm hm...včasih se mi zdi da neki znam, drug dan pa spet da ne...
 
Tudi jaz imam leto in pol staro hčerko doma. In do večera sva sami. Tako da ta vikend bo zadnji čas, da se orng začnem učit. Pač v večernih urah... Potem bom pa videla, če mi bo uspelo vse naštudirat...
 
Tudi jaz sem ena tistih, ki švica z vami. Ravno tako sem danes prejela pošto o izpolnjevanju pogojev. Kar pa se tiče učenja se mi zdi, da več kot se učim, manj znam. Ampak sem prepričana, da če so zvozili vsi, bomo pa še mi! ;) Potrebno se bo naučiti tako ali drugače. Čim več potrpljenja in zbranosti voščim vsem zaenkrat. Pa obenem se priporočam za kakšno pomoč/usmeritev-če jo bom rabila. Se vidimo tukaj :) in najverjetneje tam :D
 
Pozdravljeni.

Nekaj me zanima. Pri ustavi in slovenščini je bolj ali manj vse jasno, kaj se je potrebno učiti, me pa zanima glede zakonodaje. A se moramo tisti, ki opravljamo pripravništvo na OŠ, učiti tudi za SŠ in vrtce, ali je samo za OŠ dovolj? Pa ne mi prosim odgovoriti v smislu, da si naj preletim zadeve, ker tega je veliko in samo preletet se ne da. Ali se naučiš ali pa pogrneš na izpitu! Hvala vam za odgovore in srečno!!

Lp
 
Pozdravljeni.

Nekaj me zanima. Pri ustavi in slovenščini je bolj ali manj vse jasno, kaj se je potrebno učiti, me pa zanima glede zakonodaje. A se moramo tisti, ki opravljamo pripravništvo na OŠ, učiti tudi za SŠ in vrtce, ali je samo za OŠ dovolj? Pa ne mi prosim odgovoriti v smislu, da si naj preletim zadeve, ker tega je veliko in samo preletet se ne da. Ali se naučiš ali pa pogrneš na izpitu! Hvala vam za odgovore in srečno!!

Lp

Se strinjam, tega ne moreš znati okvirno. Meni so vsi rekli, da jih niso nič drugega spraševali, kot njihovo področje.
 
murskasobota Pozdravljena! Midve pa sva precej blizu doma :D Videla sem, da si se prijavila 4. 11. Jaz sem prejela potrdilo o uspešni prijavi z dne 3. 11. (Poslala sem prijavo 29. 10). Datuma zaenkrat še nisem prejela, predvidevam pa da bo to prvi ali drugi teden v decembru. Oglasi se ko dobiš datum ;)
 
Jaz sem danes dobila pošto, da sem mogla še nekaj dopolnit, tako da verjetno drugi teden dobim komaj pošto če vse štima, datum pa ne vem kdaj ;)
 
Pozdravljeni
Prijavila sem se 24.10 in sem dobila pošto s posredovanim datumom opravljanja 7.11 (s tem da so bile vmes še počitnice).
Sicer pa je ponavadi postopek tak, da ko oddaš prijavo ti v roku 1 tedna potrdijo ustreznost oddanih obrazcev, nato pa v večini primerov dobiš v roku 1 tedna že datum izpita (ki ga opravljaš čez 14 dni).
LP
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Zveza aktivov svetov staršev Slovenije (ZASSS) je pripravila pregled aktivnosti ZASSS v novembru...
Odgovori
0
Ogledi
204

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu