Zagovori v novembru

Trenutno berete:
Zagovori v novembru

rp5

005
Pridružen
5. jun 2014
Prispevki
45
Področje
  1. Osnovna šola
Pozdravljeni,

je kdo izmed vas že dobil datum za november in kdaj ste se prijavili?
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Prosim, ko boš izvedela, sporoči. Da malo okvirno lahko predvidim, kdaj bom na vrsti. Prijavila se bom jutri.
 
Mi lahko prosim malo pomagaš. In sicer pri dokumentaciji, ki jo moramo poslati. Kaj vpišeš pod program na tistem obrazcu, kjer navedeš 5 opravljenih nastopov. Piše predmet in pod njim program. Jaz sem pustila prazno, za predmet sem napisala, pri katerem predmetu je bil nastop opravljen. Ni mi pa jasno kaj spada pod program?
 
Se že učiš? Kako ti gre? Jaz sem začela zdaj z zakonodajo. In tega je res veliko. ampak vseeno sem se prijavila, ker je čas, da opravim strokovni izpit. Časa za učenje pa ni veliko...
 
Ja program: jaz nisem nič dala. Mislim pa da je to mišljeno za srednje šole in gimnazije.

Bom javila ja.

Ja se učim kolikor mi čas dopušča pri otroku. Ja je kar veliko ampak enkrat bomo že naredili.

Bomo zmogli.
 
Tudi jaz sem se prijavila 24. 10 in še nisem dobila odgovora.
 
perutnicka, katera smer pa si? Jaz sem RP in čakam na datum. Prijavila sem se v tem tednu...
 
Jaz sem se prav tako prijavila 24. 10. :) Dobila nisem še čisto nič... Ve ste že dobile tisti prvi odgovor, če je dokumentacija vredu?
 
Rp5, prijavila sem se iz smeri zgodovina na OŠ.
Liu, tudi jaz nisem dobila še čisto nič. Ampak kot sem malo brala na tem forumu večinoma dobijo odgovor nekje čez 14 dni. Tako da pričakujem pošto ta teden. :)
 
Slišal sem, da je pri uporabnici foruma od poslane prijave do zagovora na strokovnem izpitu trajalo 3 tedne. Torej je večinoma nekako tako, da po 14 dneh dobiš odgovor, da imaš čez 1 teden strokovni izpit. Veliko sreče!

Ima morda kdo že zbrano gradivo (s posodobljenimi zakoni) v elektronski obliki (za srednje šole)?
 
Rok za razporeditev k strokovnemu izpitu

Kandidat, ki izpolnjuje pogoje za opravljanje strokovnega izpita, je k opravljanju izpita razporejen najkasneje v 90 dneh od dneva vložitve popolne prijave. V rok za razporeditev ne šteje čas, v katerem se strokovni izpiti ne opravljajo (15. julij - 15. september). Ministrstvo obvesti kandidata o času in kraju opravljanja izpita ter o sestavi izpitne komisije najkasneje 14 dni pred dnevom opravljanja strokovnega izpita.
 
Jaz sem se prijavila 3. 11. 2014. Tudi še nisem dobila kakega odgovora.
Mi je pa bilo rečeno, da nas je veliko prijavljenih in da bodo zagovori nekje v prvi polovici decembra.
Vsega je ogromno, ampak jaz ne delam panike. :) Enkrat bo...
 
Tudi mene zanima, od kje ta podatek :) Drugače pa jaz še vedno nisem dobila nič... V sredo bom poklicala, če še nič ne bo.
 
jaz sem se prijavila 24.10. in sem dobila v soboto priporočeno, da pridem na vrsto v roku 90 dni.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Zveza aktivov svetov staršev Slovenije (ZASSS) je pripravila pregled aktivnosti ZASSS v novembru...
Odgovori
0
Ogledi
173

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu