Zagovor strokovnega v janiuarju

Trenutno berete:
Zagovor strokovnega v janiuarju

Pridružen
2. jan 2022
Prispevki
2
Zdravo,
12.2.imam zagovor strokovnega za OŠ.
Imam sledeče spraševalce: Predpisi - Boris Zupančič; Ustava: Natalija Pogorevc, SLO - Anita Dernovšek.
Sicer si bom pogledala vprašanja na tem forumu, a za Pogorevčevo je zelo malo in je staro.
Je kdo bil zadnje čase pri kom od teh in ali mi lahko sporočite, kaj so vas spraševali?
Videla sem tudi, da se v pogovorih omenja nek seznam vprašanj za Pogorevčevo. Ga ima kdo?
Vnaprej hvala vsem, ki se boste odločili odgovoriti in svetovati.
Tanja
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Zdravo,
12.2.imam zagovor strokovnega za OŠ.
Imam sledeče spraševalce: Predpisi - Boris Zupančič; Ustava: Natalija Pogorevc, SLO - Anita Dernovšek.
Sicer si bom pogledala vprašanja na tem forumu, a za Pogorevčevo je zelo malo in je staro.
Je kdo bil zadnje čase pri kom od teh in ali mi lahko sporočite, kaj so vas spraševali?
Videla sem tudi, da se v pogovorih omenja nek seznam vprašanj za Pogorevčevo. Ga ima kdo?
Vnaprej hvala vsem, ki se boste odločili odgovoriti in svetovati.
Tanja
Pozdravljeni
V kolikem času pa ste dobili termin?
 
Jaz sem se prijavila 15. 12, 24. 12 pa sem prijala potrditev prijave in tudi čakam rok. A glede na to, da je ona dobila februarja dvomim, da bomo imeli že januarja.
 
Punce,
upam, da čimprej dobite termin. A na moje vprašanje žal ni nihče odgovoril, ali ne najdem?
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Živjo! Zanima me, če morda kdo ve, če želim opraviti strokovni izpit kot pomočnica...
Odgovori
0
Ogledi
488
  • Članek
205. seja Strokovnega sveta za poklicno in strokovno izobraževanje bo v petek, 22. marca 2024 v...
Odgovori
0
Ogledi
37
  • Članek
235. seja Strokovnega sveta za splošno izobraževanje bo v četrtek, 21. marca 2024 v Veliki...
Odgovori
0
Ogledi
24
  • Vprašanje
Pozdravljeni, Izpit sem opravljala v mesecu juniju. Zakonodaje nisem opravila. Ker sem imela kar...
Odgovori
1
Ogledi
507
  • Članek
Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje je objavilo vabilo na 204. sejo Strokovnega sveta...
Odgovori
0
Ogledi
140
  • Članek
119. seja Strokovnega sveta Republike Slovenije za izobraževanje odraslih bo v sredo, 15. 11...
Odgovori
0
Ogledi
213
  • Članek
Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje je objavilo vabilo na 203. sejo Strokovnega sveta...
Odgovori
0
Ogledi
202

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu