Zadnji rok za strokovni

Trenutno berete:
Zadnji rok za strokovni

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Jaz sem tudi oddala 6.6. prijavo in še nimam datuma.
 
Jaz sem danes izvedela. Datum imam 11.7. (prijavo poslala 6.6.). Učim pa se že ja :) ne upam čakati na zadnje momente :)
 
Tudi jaz sem dobila datum. Prijavo sem poslala 5.6., izpit imam 10.7.
Srečno vsem.
 
Zdravo,
10.7 oz. 11.7 sta zadnja datuma pred dopusti? Ali še je za pričakovati, da bi kdo dobil 12. in 13. 7? Hvala
 
Zadnji datum naj bi bil 12., saj potekajo SI do vključno četrtka.
Zanima me ali nas razvrščajo glede na stroko.
Sam nisem pedagog in nimam pedagoške izobrazbe vendar potrebujem SI za vodenje šolske prehrane na večih OŠ.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Do 25. septembra 2023 do 12. ure je odprt rok za zapolnitev še prostih vpisnih mest v sklopu...
Odgovori
0
Ogledi
278
  • Članek
Rok za prijavo na jesenski izpitni rok splošne mature se v torek izteka. Pisne izpite bodo...
Odgovori
0
Ogledi
286
  • Članek
V združenju ravnateljev nasprotujejo uvedbi obveznega pouka drugega tujega jezika v zadnji...
Odgovori
0
Ogledi
106
  • Članek
Zaporedje letošnjih forumov EPUO dopolnjujejo s srečanjem, na katerem bo beseda tekla o...
Odgovori
0
Ogledi
158
  • Članek
Začel je teči prvi prijavni rok za vpis v dodiplomske in enovite magistrske študijske programe...
Odgovori
0
Ogledi
73
  • Članek
Po odličnem odzivu otrok in mladih na prvi krog usposabljanj za krepitev digitalnih kompetenc...
Odgovori
0
Ogledi
324
  • Članek
Na Ministrstvu za digitalno preobrazbo so se v zvezi s pozivom k prijavi predlogov za prejem...
Odgovori
0
Ogledi
303

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu