Zadnji rok za strokovni

Trenutno berete:
Zadnji rok za strokovni

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Nazadnje urejeno:
Prejel pošto ravnokar.
Prijava 6.6.
Datum izpita 12.7. ob 15.30.

KOMISIJA:
Karba (Zakonodaja)
Grmek (Ustava)
Degan Kampus (SLO)


Zdaj pa veselo na delo ;)
 
No, jaz sem pa danes kar klicala na ministrstvo, kjer so mi povedali, da pridem na vrsto šele septembra. Imam pa komisijo za srednjo šolo, prijavo pa sem oddala 6.6.
 
Pripisa nisem oddala, sem se pa pozanimala, če je možno s kakršnokoli prošnjo priti do datuma v juliju, ampak je zaradi ogromnega števila prijav žal to nemogoče, saj so vse komisije zasedene in so nas menda morali precej razporediti na september.
 
Hvala. Tebi pa želim, da dobiš čim prej datum.... sem pa na delovnem mestu učitelj ISP, pomagam pa tudi v svetovalni...
Hvala za odgovor in lepe želje. Žal tudi danes v nabiralniku ni pošte... Bom pisala na ministrstvo, da vem kako in kaj. Lp
 
Hvala za odgovor in lepe želje. Žal tudi danes v nabiralniku ni pošte... Bom pisala na ministrstvo, da vem kako in kaj. Lp

Svetujem, da kar pokličeš. Jaz sem danes in mi je prijazno povedala, da je rok 12.7. poln in da se vidimo septembra. :)
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Do 25. septembra 2023 do 12. ure je odprt rok za zapolnitev še prostih vpisnih mest v sklopu...
Odgovori
0
Ogledi
280
  • Članek
V združenju ravnateljev nasprotujejo uvedbi obveznega pouka drugega tujega jezika v zadnji...
Odgovori
0
Ogledi
114
  • Članek
Zaporedje letošnjih forumov EPUO dopolnjujejo s srečanjem, na katerem bo beseda tekla o...
Odgovori
0
Ogledi
159
  • Članek
Začel je teči prvi prijavni rok za vpis v dodiplomske in enovite magistrske študijske programe...
Odgovori
0
Ogledi
80
  • Članek
Po odličnem odzivu otrok in mladih na prvi krog usposabljanj za krepitev digitalnih kompetenc...
Odgovori
0
Ogledi
335
  • Članek
Na Ministrstvu za digitalno preobrazbo so se v zvezi s pozivom k prijavi predlogov za prejem...
Odgovori
0
Ogledi
306
  • Članek
Eurydice Slovenija JN Nakup robotskih rok
Na spletišču Ministrstva za vzgojo in izobraževanje je v rubriki Javne objave z dne 19. 9. 2023...
Odgovori
0
Ogledi
205

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu