Zadnji rok za strokovni

Trenutno berete:
Zadnji rok za strokovni

Pridružen
22. mar 2018
Prispevki
9
Področje
  1. Osnovna šola
  2. Poklicne in strokovne šole
  3. Gimnazija
  4. Višja strokovna šola
  5. Visoka šola
Živjo,

jutri bom oddala prijavo za strokovni izpit in me zanima, kdaj so predvideni zadnji roki pred počitnicami. Se še kdo prijavlja tako pozno? Na strani ministrstva piše, da so do 15. julija.

Lp
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Zadnji rok pred počitnicami je 15. julij. Meni so rekli, da se čaka nekje mesec dni od popolne prijave. Oddala sem jo 25. 5. pa še do danes nisem prejela datuma izpita. Pričakujem, da bom prišla na vrsto prvi teden v juliju, glede na to, da so tisti, ki so prijavo poslali nekaj dni pred mano, prišli na vrsto zadnji teden v juniju.
 
Pozdravljeni. Prijavo sem oddala 5.6., a še nisem prejela obvestila o prejeti prijavi, ne datuma. Glede na to, da se trenutno čaka dober mesec upam, da dobim datum do 15.7.2018. Lucija13-po koliko dneh ste prejeli obvestilo o prejeti prijavi?
 
Pozdravljeni. Prijavo sem oddala 5.6., a še nisem prejela obvestila o prejeti prijavi, ne datuma. Glede na to, da se trenutno čaka dober mesec upam, da dobim datum do 15.7.2018. Lucija13-po koliko dneh ste prejeli obvestilo o prejeti prijavi?
Obvestilo o prejeti prijavi sem dobila 1. 6. Na datum pa res že dolgo čakam (vsaj meni se tako zdi :) )
 
Lucija 13 hvala. Upam, da kmalu dobite datum in jaz vsaj obvestilo o prijavi 😊.
 
Tudi jaz sem med tistimi poznimi =) (7.6.)
Izpiti pa potekajo do vključno četrtka, torej 12.7 in ne do 15., saj je to nedelja ;)
Držimo pesti, da pridemo na vrsto. Imamo še TOČNO en mesec ;)

Kako pa izgleda obvestilo o prijavi? dobiš po pošti obvestilo al kako?
Hvala

LP
 
Tudi jaz sem med tistimi poznimi =) (7.6.)
Izpiti pa potekajo do vključno četrtka, torej 12.7 in ne do 15., saj je to nedelja ;)
Držimo pesti, da pridemo na vrsto. Imamo še TOČNO en mesec ;)

Kako pa izgleda obvestilo o prijavi? dobiš po pošti obvestilo al kako?
Hvala

LP
Ja, obvestilo o prijavi dobiš s priporočeno pošiljko. Tam navedejo sklep, če je prijava popolna oz. če izpolnjuješ vse pogoje za opravljanje strokovnega izpita.
 
Živjo,

jutri bom oddala prijavo za strokovni izpit in me zanima, kdaj so predvideni zadnji roki pred počitnicami. Se še kdo prijavlja tako pozno? Na strani ministrstva piše, da so do 15. julija.

Lp



Živjo,
tudi jaz sem šele včeraj oddala prijavo. Sem pa klicala na ministrstvo, koliko časa se čaka in so mi rekli, da imajo trenutno zelo veliko prijav, in da dvomijo, da bom na vrsti pred poletjem. Najverjetneje takoj septembra, tako da bo žal treba še malo počakati.

Lp
 
Pozdravljeni. Prijavo sem oddala 5.6., a še nisem prejela obvestila o prejeti prijavi, ne datuma. Glede na to, da se trenutno čaka dober mesec upam, da dobim datum do 15.7.2018. Lucija13-po koliko dneh ste prejeli obvestilo o prejeti prijavi?

Hej! Jaz sem oddala 6. junija, pa tudi še nisem dobila nobenega odgovora.. Upam, da pridemo na vrsto do julija..
 
Živjo,

tudi sama sem poslala prijavo 25.5., a datuma še vedno ni. Lucia13 upam, da dobiva v prihodnjih dneh!
Lp, Nina
 
Živjo,

tudi sama sem poslala prijavo 25.5., a datuma še vedno ni. Lucia13 upam, da dobiva v prihodnjih dneh!
Lp, Nina
Nina, kateri datum pa so ti upoštevali pri potrditvi prijave? Meni so 28. 5. (datum prejete prijave).
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Do 25. septembra 2023 do 12. ure je odprt rok za zapolnitev še prostih vpisnih mest v sklopu...
Odgovori
0
Ogledi
280
  • Članek
Rok za prijavo na jesenski izpitni rok splošne mature se v torek izteka. Pisne izpite bodo...
Odgovori
0
Ogledi
286
  • Članek
V združenju ravnateljev nasprotujejo uvedbi obveznega pouka drugega tujega jezika v zadnji...
Odgovori
0
Ogledi
111
  • Članek
Zaporedje letošnjih forumov EPUO dopolnjujejo s srečanjem, na katerem bo beseda tekla o...
Odgovori
0
Ogledi
158
  • Članek
Začel je teči prvi prijavni rok za vpis v dodiplomske in enovite magistrske študijske programe...
Odgovori
0
Ogledi
75
  • Članek
Po odličnem odzivu otrok in mladih na prvi krog usposabljanj za krepitev digitalnih kompetenc...
Odgovori
0
Ogledi
333
  • Članek
Na Ministrstvu za digitalno preobrazbo so se v zvezi s pozivom k prijavi predlogov za prejem...
Odgovori
0
Ogledi
306

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu