Zadnje ure pouka

Trenutno berete:
Zadnje ure pouka

Pridružen
27. jan 2014
Prispevki
12
Področje
  1. Osnovna šola
Živjo,
ker se bliža konec šolskega leta, ocene že zaključene me zanima, kako popestrite šolske ure (osnovna šola).
Kako narediti uro zanimivo, sproščeno,... Potrebujem kakšne ideje. Jaz osebno ne odobravam gledanje filmov ali kaj podobnega. Sem za kakšne družabne igrice (smo se že šli razne kvize, človek ne jezi se, mikado, izdelovanje raznih izdelkov,...). Sprašujem pa za predmetno stopnjo, kakšnih naravoslovnih smeri.

Hvala za kakršen koli odgovor!
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Jaz sem v šestem razredu pri angleščini pripravila kviz s snovjo celega šolskega leta, otroke razdelila v skupine in smo imeli eno tako malo tekmovanje. Malo smo preverili, kaj smo se v tem letu naučili in kaj znamo. Morda se sliši dolgočasno, ampak so reeees sodelovali. Na koncu pa so seveda zmagali vsi. :)
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Izobraževanje in ne navsezadnje tudi vzgoja sta vseživljenjska procesa. Nadaljuj z branjem... -...
Odgovori
0
Ogledi
96
  • Članek
Pred koncem leta sta pri Založbi Univerze na Primorskem izšli še dve publikaciji, izšla pa je...
Odgovori
0
Ogledi
182
  • Članek
Sviz v sredo pripravlja protestni shod pred poslopjem vlade, na katerem bodo izrazili...
Odgovori
0
Ogledi
248
  • Članek
Na območjih, ki so utrpela posledice nedavnih poplav, se nahaja vrsta vzgojno-izobraževalnih...
Odgovori
0
Ogledi
338
Pozdravljeni, zanima me ali je dovolj, da za prijavo na strokovni izpit pošljem samo potrdilo...
Odgovori
2
Ogledi
428
Zanima me ali je dovolj, da za prijavo na strokovni izpit pošljem samo potrdilo ravnatelja, da...
Odgovori
0
Ogledi
886
Pozdravljeni, ne najdem odgovora zato ga zastavljam tukaj. Od septembra sem zaposlena kot drugi...
Odgovori
0
Ogledi
1.045

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu