Za srednjo šolo

Trenutno berete:
Za srednjo šolo

Pridružen
17. jan 2011
Prispevki
3
Učila sem na srednji poklicno-tehniški šoli. Na koncu šolanja imajo dijaki zaključni izpit ali poklicno maturo.
Ali se moram naučiti vse predpise tudi za gimnazijo, torej o splošni maturi. Predpisov za srednjo šolo je namreč kar nekaj. In če vsaj Pravilnik o splošni maturi odpade je zame to čist dance3.gif
Hvala za odgovor in LP
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Za vaše konkretno vprašanje se raje obrnite direktno na MŠŠ, kjer vam bodo posredovali točne informacije, čeprav menim, da boste morali predelati tudi to, vseeno pa upam, da se vam uresniči želja :)

STROKOVNI IZPIT

Kontaktna oseba:

Kristina Kaučič

tel.: (01) 400 54 62

e-pošta: [email protected]
 
Vprašanja bodo zadevala programe, ki jsem ih učila, dobro pa je da si pogledam tudi kaj pravi pravilnik o Splošni maturi.:)) Mi je vseeno pomagalo. LP
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Zaklenjeno
Spoštovani, sem študentka psihologije na Filozofski fakulteti Univerze v Ljubljani. V okviru...
Odgovori
0
Ogledi
139
  • Članek
Po oktobrskem dogodku v kranjski osnovni šoli, kjer naj bi učitelj med poukom s svinčnikom...
Odgovori
0
Ogledi
288
  • Članek
Oddelek za družbene vede Razreda za zgodovinske in družbene vede Slovenske akademije znanosti...
Odgovori
0
Ogledi
322
  • Članek
Minister za vzgojo in izobraževanje dr. Darjo Felda je nagovoril navzoče na dogodku o pomenu...
Odgovori
0
Ogledi
431
  • Članek
Izbira študija je ena izmed večjih življenjskih odločitev in prelomnic, zato mora biti...
Odgovori
0
Ogledi
118
  • Članek
Učitelji praktiki so napisali javni poziv in predstavili svoje predloge. Nadaljuj z branjem...
Odgovori
0
Ogledi
634

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu