Eurydice Slovenija XXIV. strokovni posvet pomočnikov ravnateljev

Trenutno berete:
Eurydice Slovenija XXIV. strokovni posvet pomočnikov ravnateljev

Zavod za šolstvo 17. in 18. maja 2022 organizira XXIV. strokovni posvet pomočnikov ravnateljev z naslovom Vključevanje vseh za učenje in vloga pomočnika ravnatelja.

Letošnje strokovno srečanje za pomočnice in pomočnike ravnateljev so zasnovali kot mozaik vsebin, ki so v tem času aktualne in potrebujejo pozornost in premislek glede njihovega pomena za delovanje vzgojno-izobraževalnih zavodov. S plenarnimi predavanji in delavnicami se bodo dotaknili tematike trajnosti in okoljske ozaveščenosti, vključevanja in vključenosti posameznikov in skupin v vzgojno-izobraževalni proces.

Vir in več informacij: ZRSŠ, 13. 1. 2022

Nadaljuj z branjem...
- - -
Vir za forum: Eurydice Slovenija, eurydice.si

Pustite komentar z odgovorom na to temo spodaj.

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Zelo prijetna komisija, pomagajo ter iščejo znanje. Vprašanja: -Pravni viri EU, Predsednik...
Odgovori
0
Ogledi
65
  • Vprašanje
Živjo, zanima me, ali ima kdo izkušnje s tem kako je če zaprosiš za nov datum izpita?
Odgovori
1
Ogledi
349
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 30. maj 2022 Ura izpita: 17.00 Področje v šolstvu: glasbena šola Strokovni naziv...
Odgovori
1
Ogledi
200
Izpraševalke so prijazne, iščejo znanje in po potrebi pomagajo. USTAVA (Mihelič) 1. Načelo...
Odgovori
0
Ogledi
595
Pozdraljeni, zanima me, če je kdo pristopil k strokovnemu izpitu iz madžarskega jezika. BI...
Odgovori
0
Ogledi
264
Pozdravljeni, zanima me, ali se lahko prijavim na strokovni izpit (preden magistriram, imam...
Odgovori
1
Ogledi
520
Pozdravljeni, zanima me, kako dolgo se približno čaka na datum izpita od časa prijave...
Odgovori
8
Ogledi
1.110

Zadnji prispevki

Na vrhu