vzgojitelj v Avstriji

Trenutno berete:
vzgojitelj v Avstriji

Pridružen
23. apr 2015
Prispevki
1
Naziv
profesorica nemščine s književnostjo in filozofije
Zavod
OŠ Radlje ob Dravi
Področje
  1. Osnovna šola
Pozdravljeni!
Se opravičujem, če se ta tema že kje pojavlja. Sem profesorica nemščine (stari univerzitetni program) in imam opravljen“ tečaj pomočnica vzgojiteljice″, zdaj pa me zanima ali se mi ta izobrazba prizna v Avstriji ali bi morala pri njih opraviti še kakšne dodatne izpite ali tečaje? Sicer sem gledala njihove pravilnike in se mi zdi da bi se morala izobrazba priznati, a nisem prepričana.

Vem, da bi bilo najbolje se obrniti na njihovo šolstvo za informacije, ampak me zanima, če ima kdo že podobne izkušnje z avstrijskimi vrtci ali glede upoštevanja izobrazbe?

Za odgovore se vam zahvaljujem!
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Pozdravljeni, Na zavodu je bilo objavljeno prosto delovno mesto SVETOVALNI DELAVEC IN...
Odgovori
1
Ogledi
1.073
  • Vprašanje
Zdravo, imam nekaj nejasnosti glede pripravništva. 1. Glede ur, potrebnih za pristop k...
Odgovori
0
Ogledi
1.145
  • Članek
CMEPIUS vabi učitelje srednjih šol k prijavi na mednarodni seminar eTwinning, “School...
Odgovori
0
Ogledi
341
  • Članek
Učitelji srednjih šol, vabimo vas k prijavi na mednarodni seminar eTwinning “School cooperation...
Odgovori
0
Ogledi
132

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu