Vsebina strokovnega izpita - na pomoč!

Trenutno berete:
Vsebina strokovnega izpita - na pomoč!

Sama sem poslala prijavo 5.9, včeraj sem klicala na ministrstvo in prosila, če mi lahko povejo, kdaj približno lahko pričakujem datum za zagovor. Rečeno je bilo, da bom(o) na vrsti v oktobru. Lahko, da tudi že v prvi polovici.

Lp,
n.

Ali je kdo od vas že dobil datum? Glede na to da se je oktober že začel in nikjer še nobenega obvestila o datumu me zanim kako je pri ostalih.

Ker sem malo pogledal datume zagovorov, ki so objavljeni tu na forumu. Prijave, ki so bile poslane okoli 19. septembra ali kasneje imajo že datume. Jaz, ki sem pa poslala prijavo 2. septembra pa še vedno čakam. :(
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Hej. To je pa res čudno. Sama imam izpit 9. oktobra, datum sem dobila 25. septembra. Jaz bi na tvojem mestu poklicala na ministrstvo in malo povprašala o zadevi. Lahko ti tudi pogledajo stanje prijave oz. ali si že bila razporejena ali ne, če in kje se je "zataknilo". Potrditev o popolnosti prijave pa si najbrž že dobila?
 
Čudno. Kot sem rekla, jaz bi na tvojem mestu preverila na ministrstvu. Tako boš dobila najbolj zanseljive informacije o stanju prijave. So ful prijazne tete, tako da nč bat, ti bojo vse razložile ;)
 
Jaz sem včeraj dobila odločbo, da je vse ok z mojo prijavo. In so mi rekli, da naj pričakujem izpit okoli 16.10.... Tako, da RES NUJNO POKLIČI!
 
V kolikem času po končanem pripravništvu pa se moraš prijaviti na strokovni izpit?
 
Vseeno je, kdaj se prijaviš na pripravništvo, to smo se ravno pogovarjali v eni drugi temi. Sem povprašala na ministrstvu, če je potrebno opraviti strokovni izpit v času pripravništva ali pa se lahko opravlja po pripravništvu in so mi odgovorili, da se lahko opravlja tudi po končanem pripravništvu, tako da sklepam, da ni nekega predpisanega roka.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
205. seja Strokovnega sveta za poklicno in strokovno izobraževanje bo v petek, 22. marca 2024 v...
Odgovori
0
Ogledi
58
  • Članek
235. seja Strokovnega sveta za splošno izobraževanje bo v četrtek, 21. marca 2024 v Veliki...
Odgovori
0
Ogledi
37
  • Vprašanje
Pozdravljeni, Izpit sem opravljala v mesecu juniju. Zakonodaje nisem opravila. Ker sem imela kar...
Odgovori
1
Ogledi
570
  • Članek
Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje je objavilo vabilo na 204. sejo Strokovnega sveta...
Odgovori
0
Ogledi
159
  • Članek
119. seja Strokovnega sveta Republike Slovenije za izobraževanje odraslih bo v sredo, 15. 11...
Odgovori
0
Ogledi
228
  • Članek
Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje je objavilo vabilo na 203. sejo Strokovnega sveta...
Odgovori
0
Ogledi
214
  • Članek
Zadnja leta se vse bolj zavedamo pomena spodbujanja izobraževanja za poklice, ki jih...
Odgovori
0
Ogledi
364

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu