Vrtec - strokovni

Trenutno berete:
Vrtec - strokovni

Pridružen
20. sep 2014
Prispevki
19
Področje
  1. Visoka šola
Pozdravljeni!
Opravljala bom strokovni izpit za pomočnico vzgojiteljice. Bi lahko kdo bil tako dobra duša, da mi pove, kaj vse si moram pobrati dol iz zapiskov...in ali so le ti dovolj?
Koliko časa ste rabili, da ste se vse to naučili, tega je namreč ogromno ... imam 8 urni delavnik, popoldanske inštrukcije ter 3 majhne otroke ... koliko časa mi bo vzelo? Dobrodošlo bi bilo, da strokovni opravim do oktobra...ali bi mi lahko uspelo?
Najlepša hvala vsem!!!
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Vprašanje
Dober vecer,ima kdo izpiske iz zakonodaje za vrtec in je pripravljen deliti ? Lep pozdrav
Odgovori
0
Ogledi
155
  • Članek
Sviz zbira podpise proti združitvi ljubljanskih vrtcev. Opozarjajo, da je Barbara Novinec, ki je...
Odgovori
0
Ogledi
90
Zdravo vsem. Kmalu bom imela zagovor na ministrstvu. Dobila sem seznam izpraševalk, kdo me bo...
Odgovori
5
Ogledi
682
Vprašanje??? Trenutno delam kot učiteljica v OPB, ampak strokovnega pa moram narediti kot...
Odgovori
2
Ogledi
445
Pozdravljeni, zanima me ali je dovolj, da za prijavo na strokovni izpit pošljem samo potrdilo...
Odgovori
2
Ogledi
426
Pozdravljeni, trenutno sem zaposlena na delovnem mestu vzgojitelja v vzgojnem zavodu. Po...
Odgovori
0
Ogledi
402

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu