Vprašanje glede priprave

Trenutno berete:
Vprašanje glede priprave

Pridružen
7. sep 2011
Prispevki
42
Področje
  1. Gimnazija
Pozdravljeni!
Počasi se pripravljam na strokovni izpit, trenutno sem v fazi urejanja papirologije za prijavo. Ker je v tej naši državi najbolj sveta prav papirologija, imam eno morda malce banalno vprašanje glede priprav. V dveh svojih nastopih sem uporabila kar precejšnje število slik z interneta...pa me zanima če veste če je potrebno prav vsako sliko priložit k pripravi in spodaj njen url...
hvala
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Tudi jaz imam vprašanje glede priprav. Ni mi jasno, kako v pripravi določiš cilje. V Učnem načrtu so opredeljeni kot "operativni", v nekih pripravah sem našla "funkcionalne" in "izobraževalne", v drugih pripravah "temeljne procesne" in "vsebinske", ravnateljica je govorila tudi o "vzgojnih".
Mi zna kdo povedati, kje najdem kaj več o ciljih?
 
Malo vas cukam za rokav v tej temi. Kako ostali določite cilje v svojih pripravah?
 
Hvala, BigBoss, a ta način se pri meni ni obnesel, tako da še vedno iščem kakšne bolj oprijemljive napotke glede določanja ciljev v pripravah.
 
Tudi mene nekaj zanima glede priprav. Ali morajo biti napisane tako, kot smo jih pisali na faksu (torej za vsak predmet po svoje), ali morajo biti vse v enaki obliki? Namreč dobila sem različne informacije glede tega. Hvala za odgovor.
 
Tudi mene nekaj zanima glede priprav. Ali morajo biti napisane tako, kot smo jih pisali na faksu (torej za vsak predmet po svoje), ali morajo biti vse v enaki obliki? Namreč dobila sem različne informacije glede tega. Hvala za odgovor.
Oblika ni predpisana. Priprave vam pregleda samo izpraševalec za slovenščino zaradi slovnice. Vse ostalo glede priprav vam odobri vaš mentor.
 
Kako se ni obnesel? So zavrnili priprave?

Ne, nič takega se ni zgodilo, samo iščem informacijo glede opredelitve oz. klasifikacije ciljev. Kot sem napisala zgoraj - operativni, funkcionalni, izobraževalni, temeljni procesni, vsebinski, vzgojni, procesno-razvojni ...
Konkretnih ciljev mi ni težko določiti, pomagam si z učnim načrtom, ampak pri samem poimenovanju ciljev pa imam problem in še vedno iščem nek verodostojni vir, kjer je to opredeljeno.
 
Pozdravljeni,
tudi jaz imam eno banalno vprašanje. Na srednji šoli poučujem več različnih strokovnih predmetov avtostroke in logistike. Sem namreč diplomiran logist in se pripravljam na strokovni izpit. Moje vprašanje je ali moram imeti 5 priprav iz enega učnega predmeta ali je lahko vsaka priprava iz drugega področja?
Hvala Ksenja
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Vprašanje
Pozdravljeni, pri vprašanjih sem zasledila vprašanje glede razlike otrokovih pravic v ustavi in...
Odgovori
0
Ogledi
1.565
  • Članek
Pedagoški inštitut in Akademija za gledališče, radio, film in televizijo Univerze v Ljubljani v...
Odgovori
0
Ogledi
222
  • Članek
Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje je posredovalo odgovor Sindikatu za vzgojo...
Odgovori
0
Ogledi
38
  • Članek
Minister za visoko šolstvo, znanost in inovacije dr. Igor Papič se je 26. 10. 2023 srečal s...
Odgovori
0
Ogledi
188
  • Članek
Dne 21. julij 2023 je bilo na portalu javnih naročil eJN objavljeno javno naročilo za Nakup...
Odgovori
0
Ogledi
378
  • Članek
Z Zavoda RS za šolstvo sporočajo, da morajo pred začetkom tekmovanj s pogodbami pravno urediti...
Odgovori
0
Ogledi
188

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu