Vprašanja

Trenutno berete:
Vprašanja

Pridružen
27. feb 2019
Prispevki
2
9. maja 2019 sem opravila SI za strokovne delavce v OŠ. Ker so mi zamenjali dve izpraševalki, si njunih priimkov žal nisem zapomnila. Izpraševalka za zakonodajo je bila Mateja Kozlevčar.

USTAVA
1. Državni zbor.
2. Evropski parlament.
3. Kateri dan je danes? (Dan Evrope)

ZAKONODAJA
1. Kaj je oddelek, razred, učna skupina?
2. Razloži,kaj je OPB.
3. Normativi za OŠ.

SLOVENŠČINA
1. Kaj je poved in kaj je stavek?
2. Kako delimo ločila?
3. SSKJ.
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Potrebno je bilo navesti tudi primere. Pri slovenscini sem se še najbolj lovila. Je bila pa izpraševalka zelo prijazna in ni preveč komplicirala.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Zaklenjeno
Živijo:) imam vprašanje. Ima kdo skupek vprašanj in odgovorov za strokovni izpit za pomočnika/co...
Odgovori
16
Ogledi
1.610
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
0
Ogledi
579
Izpit opravljala danes za šolsko svetovalno delavko (osnovna šola) Predsednik-izpraševalec za...
Odgovori
1
Ogledi
2.622
  • Članek
Namen spletnega dogodka v okviru razprave o nadaljnjem razvoju avtorskopravne zakonodaje, je...
Odgovori
0
Ogledi
269
Izpit sem opravljala kot svetovalna delavka na OŠ. Komisija je bila korektna in prijazna, gredo...
Odgovori
0
Ogledi
1.463
  • Članek
S šolskim letom 2023/24 je bila storitev Arnes Učilnice nadgrajena. Objavljen je posnetek...
Odgovori
0
Ogledi
453
1. Nedotakljivost stanovanja, delitev oblasti v SLO, otrokova pravica do osebne identitete. 2...
Odgovori
1
Ogledi
1.454

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu