vprašanja za strokovni izpit(pomočnik vzgojitelja)

Trenutno berete:
vprašanja za strokovni izpit(pomočnik vzgojitelja)

Pridružen
4. maj 2020
Prispevki
8
Ali ima kdo vprašanja za opravljanje strokovnega izpita (pomočnik vzgojitelja), ali pa mi lahko svetuje kje jih lahko najdem?
HVALA:)

Erik
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Npr. za ustavo, ne vem če že imate določene izpraševalce? Naj omenim še da za ustavo ni ločenih vprašanj za pomočnika vzg., za slovenščino obstaja katalog znanj, 2. raven za nas pomočnike vzg., za zakonodajo pa je na forumu še posebej za vrtec, ampak tudi ne posebej za pomočnike vzg. ampak skupaj z vzgojitelji.
Žal sem si jaz tudi želela da bi dobila vprašanja izrecno za pomočnico vzg.
 
Hvala za odgovor .Zanima me ali za SLO 2.raven najdem na forumu ali poiščem kje drugje?
 
Tukaj ga imate. Za 2. raven je nekje na sredini (zgoraj piše 1. 2. 3. raven).
 

Priponke

  • Katalog-slovenskega-knjiznega-jezika-1.pdf
    1,5 MB · Ogledi: 1.804
Nazadnje uredil moderator:
Pozdravljeni. Učim se za strokovni izpit, nisem se se pa prijavila. Ima kdo morda vprasanja za Slovenscino, Zakonodajo in ustavo. Res res bi mi zelo pomagalo, ker je tega zelo veliko. Hvala ze vnaprej...
 
lahko greš pod strokovni izpit, izbereš na primer ustava in imaš izpitna vprašanja, ki so jih objavili kandidati ,ki so izpit že opravljali .Upam, da ti bo kaj pomagalo.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Zaklenjeno
Živijo:) imam vprašanje. Ima kdo skupek vprašanj in odgovorov za strokovni izpit za pomočnika/co...
Odgovori
16
Ogledi
1.615
Izpit opravljala danes za šolsko svetovalno delavko (osnovna šola) Predsednik-izpraševalec za...
Odgovori
1
Ogledi
2.630
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
0
Ogledi
584
  • Članek
Namen spletnega dogodka v okviru razprave o nadaljnjem razvoju avtorskopravne zakonodaje, je...
Odgovori
0
Ogledi
271
Izpit sem opravljala kot svetovalna delavka na OŠ. Komisija je bila korektna in prijazna, gredo...
Odgovori
0
Ogledi
1.463
  • Članek
S šolskim letom 2023/24 je bila storitev Arnes Učilnice nadgrajena. Objavljen je posnetek...
Odgovori
0
Ogledi
453
1. Nedotakljivost stanovanja, delitev oblasti v SLO, otrokova pravica do osebne identitete. 2...
Odgovori
1
Ogledi
1.458

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu