Resource icon

Vprašanja z odgovori - Vrtci 2014-05-19

Trenutno berete:
Vprašanja z odgovori - Vrtci

Pridružen
9. maj 2014
Prispevki
5
Naziv
pomočnik vzgojitelja
Področje
  1. Vrtec
Uporabnik Woda je objavil novo gradivo:

Vprašanja z odgovori - Vrtci - odgovori na vprašanja po Katalogu za strokovni izpit

Na podlagi vprašanj iz Kataloga za strokovni izpit (Predpisi, ki urejajo področje vzgoje in izobraževanja, poglavje C) sem napisala odgovore.

Ker sem se striktno držala zaporedja vprašanj v katalogu (zaradi tematskih sklopov posameznih pravilnikov) se tu pa tam zgodi, da se vsebina odgovora ponovi. Štej si to v plus, da boš še enkrat ponovil isto stvar oz. mogoče bil vesel, da to že znaš in boš kar preskočil. ;)

Trenutno so vsi odgovori še točni, edino kar se tiče financ/plačila...

Preberite več o tem gradivu...
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Zdravo, zanima me ali imaš zakon o financiranju tudi takole predelan?

LP
 
Pozdravljena! Ali imaš za zakonodajo napisno mogoče tudi točki a in b?? Bila bi zelo vesela!
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Zaklenjeno
Živijo:) imam vprašanje. Ima kdo skupek vprašanj in odgovorov za strokovni izpit za pomočnika/co...
Odgovori
16
Ogledi
1.625
  • Članek
S šolskim letom 2023/24 je bila storitev Arnes Učilnice nadgrajena. Objavljen je posnetek...
Odgovori
0
Ogledi
455
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
0
Ogledi
588
Izpit opravljala danes za šolsko svetovalno delavko (osnovna šola) Predsednik-izpraševalec za...
Odgovori
1
Ogledi
2.639
  • Članek
Namen spletnega dogodka v okviru razprave o nadaljnjem razvoju avtorskopravne zakonodaje, je...
Odgovori
0
Ogledi
273
Izpit sem opravljala kot svetovalna delavka na OŠ. Komisija je bila korektna in prijazna, gredo...
Odgovori
0
Ogledi
1.465
1. Nedotakljivost stanovanja, delitev oblasti v SLO, otrokova pravica do osebne identitete. 2...
Odgovori
1
Ogledi
1.465

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu