Resource icon

Vprašanja z odgovori - Ustava RS, Človekove pravice in temeljne svoboščine, Otrokove pravice, EU 2014-05-15

Trenutno berete:
Vprašanja z odgovori - Ustava RS, Človekove pravice in temeljne svoboščine, Otrokove pravice, EU

Pridružen
9. maj 2014
Prispevki
5
Naziv
pomočnik vzgojitelja
Področje
  1. Vrtec
Uporabnik Woda je objavil novo gradivo:

Vprašanja z odgovori - Ustava RS, Človekove pravice in temeljne svoboščine, Otrokove pravice, EU - odgovori na vprašanja po Katalogu za strokovni izpit

Na podlagi vprašanj iz Kataloga za strokovni izpit (Ustavna ureditev RS, Človekove pravice in temeljne svoboščine, Otrokove pravice, Ureditev institucij EU in njenega pravnega reda) sem napisala odgovore.

Trenutno so vsi odgovori še točni, ko pa bodo poleti volitve verjetno odgovor o sestavi vlade ne bo več držal ;)
Na koncu datoteke so zapisani tudi viri, iz katerih sem izhajala.

Vso srečo pri učenju!!! (y)

Preberite več o tem gradivu...
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

zdravo, zanima me kje bi lahko našla vse kar je potrebno znati na strokovnem, tudi zakonodajo in slovenščino. Seveda bi prosila za kakšne novejše zapiske, po katerih ste se učili. hvala že v naprej.
 
zdravo, zanima me kje bi lahko našla vse kar je potrebno znati na strokovnem, tudi zakonodajo in slovenščino. Seveda bi prosila za kakšne novejše zapiske, po katerih ste se učili. hvala že v naprej.

Pozdravljeni,
kar se tiče tega prvega kataloga je to to. Posebnih zapiskov nimam, saj sem iskala odgovore iz več virov (beri na koncu skripte) in jih potem direkt vstavljala v ta dokument.

Kar se tiče zakonodaje sem se učila po skripti, ki sem jo našla na mladiucitelj.net, samo poglavje VRTCI sem uredila in odgovore objavila na tej spletni strani.
Slovenščino pa sem nekajkrat preletela skozi vso snov (s pomočjo skript, ki imajo spisano slovenščino v strjeni obliki (npr. za maturo). Jih je en kup po spletu.) in potem šla po katalogu skozi vprašanja ter poskušala ustno odgovarjati nanje.

Če povzamem, imam kar sem objavila tu gor.
LP
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Zaklenjeno
Živijo:) imam vprašanje. Ima kdo skupek vprašanj in odgovorov za strokovni izpit za pomočnika/co...
Odgovori
16
Ogledi
1.615
  • Članek
S šolskim letom 2023/24 je bila storitev Arnes Učilnice nadgrajena. Objavljen je posnetek...
Odgovori
0
Ogledi
453
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
0
Ogledi
584
Izpit opravljala danes za šolsko svetovalno delavko (osnovna šola) Predsednik-izpraševalec za...
Odgovori
1
Ogledi
2.629
  • Članek
Namen spletnega dogodka v okviru razprave o nadaljnjem razvoju avtorskopravne zakonodaje, je...
Odgovori
0
Ogledi
271
Izpit sem opravljala kot svetovalna delavka na OŠ. Komisija je bila korektna in prijazna, gredo...
Odgovori
0
Ogledi
1.463
1. Nedotakljivost stanovanja, delitev oblasti v SLO, otrokova pravica do osebne identitete. 2...
Odgovori
1
Ogledi
1.458

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu