Vprašanja - strokovni izpit predšolska vzgoja

Trenutno berete:
Vprašanja - strokovni izpit predšolska vzgoja

Pridružen
7. apr 2011
Prispevki
3
Zdravo

Zanima me ali ima kdo kakšne izkušnje s komisijo: Rozman, Klun in Gomboc. Predvsem me zanimajo vprašanja gospoda Kluna, jih nisem našla ravno veliko. Hvala za odgovor!!!! MG_54.gif

Darja
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Zdravo!

Kdaj pa imas izpit? Jaz imam isto komisijo in sicer 22.6.
A si nasla kaj vprasanj?

lp, Nada
 
Zdravo!

Tudi jaz imam izpit jutri, torej 22.6. ob 15.30.
Našla sem vprašanja Tomaža Rozmana in Mateje Gomboc, dr. Klemna Kluna pa ne. Sem si pa izpisala najpogostejša vprašanja in se učila po njih. Upam, da bo zadostovalo. Po vsem tem učenju in ponavljanju snovi imam občutek, da bom vse pomešala. Vendar sem optimist in verjamem, da nam bo uspelo. Tudi tebi veliko uspeha, verjetno se vidiva.

lp, Darja
 
Zdravo!
Tudi jaz ponavljam se zadnje stvari in ze komaj cakam, da bom jutri na vrsti - samo da bo ze enkrat za malo. Upam seveda, da bo uspesno.
Tudi tebi zelim veliko uspeha in se vidimo jutri.
lp,
Nada
 
Živijo. Lahko samo vprašam, kakšna vprašanja sta dobili?

jaz sem tudi s predšolske, pa me že malo skrbi, ker mi bo zmanjkalo časa za učenje (izpit v sredo). :)
 
Izpit uspesno opravila!

Vprasanja sem imela pa:
USTAVA: - drzavni zbor (Kako je sestavljen, kaksne so njegove funkcije, kako dolgi mandat imajo)
- institucije evropske unije (nastej, katere so; kako so sestavljene in njihove funcije)
- volilna pravica (Kdaj jo dobis, kaj pomeni aktivna in kaj pasivna volilna pravica)

SLOVENSKI JEZIK: - mala in velika zacetnica (kako se napise Muca copatarica? Zakaj? Kako se napise Rdeca kapica, skrat?)
- kateri so jezikovni prirocniki? Kje bi preverila zapis male in velike začetnice?

ZAKONODAJA: - ravnatelj (kaksne so njegove funkcije, kako dolgi madat ima in kolikokrat ga lahko podaljsa)
- publikacija vrtca (kateri so njeni deli, kdaj se jo sprejema)
- delovna obveznost pomocnice (koliko ur je delovne obveznosti na teden? kako si dopolnis manjkajocih pet ur -s cim)

upam, da ti bodo vprasanja kaj pomagala.
veliko uspeha!
 
Mene pa zanima kje ste našli vprašanja za izpit. Sem brskala po netu in ne najdem.
Hvala za pomoč!
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Zaklenjeno
Živijo:) imam vprašanje. Ima kdo skupek vprašanj in odgovorov za strokovni izpit za pomočnika/co...
Odgovori
16
Ogledi
1.618
Izpit opravljala danes za šolsko svetovalno delavko (osnovna šola) Predsednik-izpraševalec za...
Odgovori
1
Ogledi
2.632
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
0
Ogledi
586
  • Članek
Namen spletnega dogodka v okviru razprave o nadaljnjem razvoju avtorskopravne zakonodaje, je...
Odgovori
0
Ogledi
271
Izpit sem opravljala kot svetovalna delavka na OŠ. Komisija je bila korektna in prijazna, gredo...
Odgovori
0
Ogledi
1.464
  • Članek
S šolskim letom 2023/24 je bila storitev Arnes Učilnice nadgrajena. Objavljen je posnetek...
Odgovori
0
Ogledi
453
1. Nedotakljivost stanovanja, delitev oblasti v SLO, otrokova pravica do osebne identitete. 2...
Odgovori
1
Ogledi
1.461

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu