Vprašanja na strokovnem izpitu

Trenutno berete:
Vprašanja na strokovnem izpitu

Pridružen
26. feb 2020
Prispevki
1
1. Ustavna ureditev Rado Fele

DZ(vse!), načelo KOP in kdo je odgovoren za te pravice (pedagoški delavci) in Svet EU

2. Predpisi Romana Čepin

Vzgojiteljski zbor in strokovni aktiv(kdo sodeluje v aktivu in o čem se pogovarjajo, naštej samo eno - O pripombah staršev -) je bila zelo zadovoljna. Programi v vrtcu ( koliko trajajo in kaj vsebujejo - varstvo, vzgoja in prehrana -) in publikacija vrtca (vse!)

3. Slovenski jezik mag. Mojca Honzak

Stvarna lastna imena, podpičje in zvočne prvine ( hitrost, intonacija) kako govorimo, ko govorimo samo z eno osebo in kako pred publiko.. Kako bi v stavku človek ne jezi napisali prvo začetnico z veliko ( igrali se bomo igro Človek ne jezi se )

Komisija je super.
Srečna, da sem uspešno opravila in želim vso srečo tudi ostalim, ki se pripravljate na izpit.
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Izpit sem opravljala kot učiteljica umetnosti na srednji strokovni in poklicni šoli.

Slovenski jezik (Šipek):
- pravila in primeri pri uporabi predlogov k/h in s/z
- velika začetnica lastnih naselbinskih imen (Kranjska Gora, Šmarna gora, Zidani Most)
- uporaba veznika

Ustava (Zvonc Novak):
- razloži pomen pravice nedolžnosti
- kaj se izreče osebi na sodišču ko je prepozna za krivo (pravnomočna sodba)
- naštej simbole EU

Predpisi (Forjan):
- vrste gimnazij
- po čem vse se umetniška gimnazija razlikuje od splošne gimnazije
- katere strokovne organe imamo v šoli?
- opiši naloge strokovnega aktiva
 
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Zaklenjeno
Živijo:) imam vprašanje. Ima kdo skupek vprašanj in odgovorov za strokovni izpit za pomočnika/co...
Odgovori
16
Ogledi
1.612
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
0
Ogledi
582
Izpit opravljala danes za šolsko svetovalno delavko (osnovna šola) Predsednik-izpraševalec za...
Odgovori
1
Ogledi
2.628
  • Članek
Namen spletnega dogodka v okviru razprave o nadaljnjem razvoju avtorskopravne zakonodaje, je...
Odgovori
0
Ogledi
270
Izpit sem opravljala kot svetovalna delavka na OŠ. Komisija je bila korektna in prijazna, gredo...
Odgovori
0
Ogledi
1.463
  • Članek
S šolskim letom 2023/24 je bila storitev Arnes Učilnice nadgrajena. Objavljen je posnetek...
Odgovori
0
Ogledi
453
1. Nedotakljivost stanovanja, delitev oblasti v SLO, otrokova pravica do osebne identitete. 2...
Odgovori
1
Ogledi
1.455

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu