Vprašanja na današnji dan

Trenutno berete:
Vprašanja na današnji dan

Pridružen
29. dec 2016
Prispevki
1
Naziv
Profesor biologije in kemije
Zavod
Banka
Področje
  1. Osnovna šola
  2. Poklicne in strokovne šole
  3. Gimnazija
  4. Višja strokovna šola
  5. Visoka šola
Strokovni v komisiji (Štrancar, Pogorevc, Šurca Gerdina).
Sledeča vprašanja:

Zakonodaja v kazenskem pravu. Se zdaj ne vem kaj je želela s tem.

Prevzete besede v moji stroki bio-kem... Razdelaj na popacenke , kalk, citatne in sposojenke.

Razlike med otrokovimi pravicami v ustavi in v konvenciji o otrokovih pravicah...

Razdelaj geslo, glavo, zaglavje, razlago in vse ostalo iz geselskega članka.

Razloži opis in definicijo. V katerem glagolskem času je običajno?

Svet staršev.
Kaj se starši v svetu staršev odločajo v mesecu maju?

Kdo ustanovi šolo in kaksni so pogoji.

Bila sem čisto zadnja. Na vrsti ob 15.30, noter sem šla ob 17.20 do 18.00. Pred mano so vse naredile, tako sem bila očitno na spisku, da pa le nekoga vržejo, glede na vprašanja, ki so mi jih zastavljale in njihov negativen odklonilen odnos. Skratka bilo je grozno. Na koncu sem sicer naredila, ampak priokus na cilju je bil grenak.

Vsem zanamcem želim uspešno opravljanje in ne jemljite to kot nekaj lahkega, ker očitno je odvisno na kakšne ljudi naletiš.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Zaklenjeno
Živijo:) imam vprašanje. Ima kdo skupek vprašanj in odgovorov za strokovni izpit za pomočnika/co...
Odgovori
16
Ogledi
1.615
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
0
Ogledi
584
Izpit opravljala danes za šolsko svetovalno delavko (osnovna šola) Predsednik-izpraševalec za...
Odgovori
1
Ogledi
2.629
  • Članek
Namen spletnega dogodka v okviru razprave o nadaljnjem razvoju avtorskopravne zakonodaje, je...
Odgovori
0
Ogledi
271
Izpit sem opravljala kot svetovalna delavka na OŠ. Komisija je bila korektna in prijazna, gredo...
Odgovori
0
Ogledi
1.463
  • Članek
S šolskim letom 2023/24 je bila storitev Arnes Učilnice nadgrajena. Objavljen je posnetek...
Odgovori
0
Ogledi
453
1. Nedotakljivost stanovanja, delitev oblasti v SLO, otrokova pravica do osebne identitete. 2...
Odgovori
1
Ogledi
1.458

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu