vpr. otroci s p. p

Trenutno berete:
vpr. otroci s p. p

Pridružen
30. sep 2012
Prispevki
50
Živjo,

zanima me ali moram kot pomočnik
vzgojitelja vedeti tudi vse o zakoniku in pravilniku
za otroke s posebnimi potrebami, ker je
kar obsežno še dodatno..

V katalogu iz ministrstva pod Vrtci ni ravno omenjeno
da moraš znati vse s področja vzg. in iz. za
otroke s posebnimi potrebami..
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Mogoče ti lahko pomagam jaz, kaj sem vedela o otrocih s PP
- kdo sodi v skupino otrok s PP
- kakšni so normativi in standardi
- njihov program, kako se deli, kdo ga potrjuje, itd. Pač vse o programu za otroke s PP

Mogoče bolj točno opredeli, kaj točno te zanima ... Mislim, da je tu pomembno, da veš neke osnove, ne pa detajle.
 
hej hvala, ja sej to, najbrž glavne stvari okoli tega, mislim da v podrobnosti se spouščati res
ni smiselno, hvala:)
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Učiteljica razrednega pouka Vilma Pegan dela v šolstvu že 37 let. Zadnja leta v medvoški osnovni...
Odgovori
0
Ogledi
39
  • Članek
Na javni predstavitvi mnenj o nacionalnem programu vzgoje in izobraževanja je več razpravljavcev...
Odgovori
0
Ogledi
72
  • Članek
Bralna pismenost je prvi pogoj za učenje, z njo pa bi se morali ukvarjati od predšolske vzgoje...
Odgovori
0
Ogledi
280
  • Članek
Na Ministrstvu za vzgojo in izobraževanje se je odvila javna razprava o predmetniku osnovne...
Odgovori
0
Ogledi
304
  • Članek
Osnovne in srednje šole so v obliki različnih aktivnosti in pogovorov izvedle dan kulture...
Odgovori
0
Ogledi
338
  • Članek
Marko Juhant, specialni pedagog, nekdanji ravnatelj, avtor več knjig o vzgoji, pravi, da mora...
Odgovori
0
Ogledi
478

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu