Volontiranje v času študija

Trenutno berete:
Volontiranje v času študija

Pridružen
6. sep 2015
Prispevki
6
Naziv
profesor matematike in biologije
Področje
  1. Osnovna šola
Spoštovani,

mene bi pa zanimalo ali se mi lahko v prizna tudi volontiranje v času šolanja (študija).
V šolskem letu 2012/2013 sem kot volonter na OŠ volonetrsko opravljal različna dela. Zlasti izvajanje DSP-jev, pomoč Romom v šoli in pomoč učiteljici 5. razreda z vedenjsko težkim učencem.

Za to delo se nisem prijavljal na noben razpis, ampak sem šel do ravnateljice in jo vprašal, če bi lahko pomagal na šoli. Prepričan sem, da bi mi ravnateljica napisala tudi priporočilo oz. potrdilo, da sem v tem letu pomagal na šoli.

Sedaj me zanima ali s potrdilo ravnateljice kakorkoli vplivam na pripravništvo. Recimo, da bi mi bilo priznano v kakšnem deležu. Da lahko opravljam skrajšano pripravništvo ali pa, da je to le dobra referenca v življenjepisu in mi glede pravega pripravništva žal ne bom pomagalo.

Hvala vam za odgovore.
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Na javni predstavitvi mnenj o nacionalnem programu vzgoje in izobraževanja je več razpravljavcev...
Odgovori
0
Ogledi
59
  • Članek
Umanotera vabi na usposabljanje Poučevanje o (pre)hrani v času podnebnih sprememb, ki bo...
Odgovori
0
Ogledi
143
  • Članek
Na strani Ugotavljanje in zagotavljanje kakovosti v vzgoji in izobraževanju Ministrstva za...
Odgovori
0
Ogledi
163
  • Članek
Avtorja: Boštjan Batič, Marta Licardo Izobraževalni sistem naj bi zagotavljal inkluzivno učno...
Odgovori
0
Ogledi
76

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu