[Volontersko pripravništvo] Kdaj se lahko prijavim?

Trenutno berete:
[Volontersko pripravništvo] Kdaj se lahko prijavim?

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Odg: [Volontersko pripravništvo] Kdaj se lahko prijavim?

Živjo. Če bi bil, bi zagotovo nekdo to sem zapisal. Moje mnenje je, da bo razpis zunaj tako kot lani - nekje konec junija. Če bo. Upajmo, da bo! Lp
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Odg: [Volontersko pripravništvo] Kdaj se lahko prijavim?

Jaz sem danes klicala na ministrstvo in mi je gospa povedala, da naj bi bil konec maja v začetku junija. Bodite pozorni za vsak slučaj. Ampak glede na lansko leto, se zna zgoditi, da se zavleče.
 
Citiram sporočilo uporabnika, ki je objavljeno v drugi temi, vendar se nanaša tudi na to:

Ta odgovor sem dobila danes, ko sem jih povprašala, zakaj ni več mogoča prijava, če še vedno piše na njihovi strani, da je naknadna prijava mogoča:

Možnost prijave po zaključku razpisa, v primeru, da razpisana mesta niso zasedena, se določi s posameznim razpisom. V preteklost so razpisi vsebovali določilo:
Če bo na volontersko pripravniško mesto v okviru izbora, izmed vlog prispelih za opravljanje volonterskega pripravništva, razporejenih manj kandidatov, kot je razpisanih volonterskih pripravniških mest, se za opravljanje volonterskega pripravništva kandidati lahko prijavijo tudi po roku.
V sklopu JR pripravniških mest v javnih vrtcih in šolah ni navedenega določila, ker zaradi narave stroškov (z novim Zakonom o delovnih razmerjih so volonterski pripravniki upravičeni do povračila stroškov prehrane in prevoza na delo in z dela) ni mogoče natančneje planirati potrebnih sredstev. Posledično prijava izven razpisnega roka ni več mogoča.
 
... in tale zapis:
Ali se za volontersko pripravništvo lahko prijavim kadarkoli?

Za opravljanje volonterskega pripravništva se kandidati lahko prijavijo tudi po izteku razpisa (do objave naslednjega), če se je za tovrstno opravljanje pripravništva prijavilo manj kandidatov kot je bilo razpisanih pripravniških mest. Vloge se odpirajo vsak prvi torek v mesecu, kandidati pa so na volontersko pripravniško mesto razporejeni z naslednjim mesecem.
(vzeto iz strani MIZKŠ, 10.9.2012)
... je odstranjen s strani MIZŠ.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

  • Vprašanje
Pozdravljeni, sem magistrica profesorica pedagogike in sociologije (čakam še na datum zagovora...
Odgovori
0
Ogledi
61
Pozdravljeni, imam vprašanje glede pedagoško-andragoške izobrazbe. Trenutno namreč opravljam...
Odgovori
0
Ogledi
528

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu