Volitve ravnatelja

Trenutno berete:
Volitve ravnatelja

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
28. mar 2014
Prispevki
9
Naziv
profesorica slovenščine in teologije
Področje
  1. Osnovna šola
Pozdravljeni!
Zanima me, ali imamo volonterji pravico glasovati/podati mnenje, ko so voli novi ravnatelj? Nikjer namreč nisem zasledila tega podatka, ravnateljica pa mi tudi ni znala povedati, kako je s tem, jutri pa učitelji že glasujejo in ne vem, ali smem prisostvovati.
Lep dan:)
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Dober dan :)

Jst menim, da ne moreš glasovat. Namreč svet šole si pridobi od učiteljskega zbora mnenje o kandidatih za volitve. V učiteljskem zboru pa so strokovni delavci šole. Ti pa mislim, da s tem nazivom še nisi strokovni delavec, ker nimaš še dokončno pridobljene izobrazbe ... Tko jst mislim ...
Lep dan :)
 
Pozdravljena Luxy,

kot pripravnici, ti pripada pravica do glasovanja. Tudi sama sem pripravnica in sem pred kratkim glasovala.

LP
 
Hvala za odgovore. Tudi ravnateljica mi je danes sporočila, da moram biti zraven (glasujejo vsi, ki imajo s šolo sklenjeno kakršno koli pogodbo, seveda v sklopu izobraževanja).
Lp.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu