Vodenje pripravniškega dnevnika

Trenutno berete:
Vodenje pripravniškega dnevnika

Pridružen
24. sep 2014
Prispevki
63
Naziv
učiteljica razrednega pouka
Zavod
Področje
  1. Osnovna šola
zanima me kako ste si vodile dnevnik- kako naj bi to izgledalo? ker to je potem potrebno oddati a ne?
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Jaz sem si naredila tabelo za vsak dan, zgoraj vpisem datum, nato pa po vrsti ure pri katerih sem prisotna, zraven pripisem solski predmet in se hospitacija/nastop/nadomescanje. Nato pa vpisem ucno temo pa na kratko kaj se je tisto uro delalo.
Nikjer ni predpisanega obrazca, kako bi naj ta dnevnik izgledal. Prav tako je od sole do sole odvisno ali ga je potrebno oddajati ali ne. Naj bi si ga pa mi volonterji vodili..
 
Prvič slišim, da bi morali oddati kakšen dnevnik ... sama si ga delam bolj zase ...
 
kaj pa je potem potrebno oddati na ministrstvo ali ko gremo opravljat strokovnega, samo pet nastopov? jaz mislim, da nekakšne dnevnik tudi.
 
V praviniku (najdete ga tukaj) si preberite 23. člen, kjer piše, da mora šola med drugim hraniti pripravnikov dnevnik. Torej ga mora pripravnik pisati. Kakšen pa naj bo ta dnevnik pa je stvar pripravnika (malo si preberite lanske teme in debate o dnevniku).

Samega dnevnika na koncu ni potrebno oddati za prijavo na strokovni izpit. Kaj vse je treba oddati, si lahko preberete tukaj.
 
No, jaz sem mislila da ga ni potrebno oddajati. Jaz ga oddajam, vem pa za primere, da dnevnika ne oddajajo.
 
No, jaz sem mislila da ga ni potrebno oddajati. Jaz ga oddajam, vem pa za primere, da dnevnika ne oddajajo.

Tudi jaz dnevnika ne oddajam, smo se zmenili, da ga bom na koncu oddala za vseh 10 mesecev naenkrat. Ga pa sproti vodim, že zaradi svoje lastne evidence.
 
zanuma me, če je potrebno tistih 30 nastopov ki bi jih naj opravili oddati ali ravnatelju ali za strokovnega? Ali si pripravo naredimo zgolj zase, oz. če jo zahteva mentorica? Prav tako me zanima če ste že začeli samostojno z nastopi oz. kako ste se dogovorili? Slišala sem za eno punci, ki mora vsak dan opraviti vsaj dva nastopa, to je potem 10 na teden.... saj vem izkušnje že dobiš ampak vseeno...
 
Opraviti moraš 30 nastopov, od tega samo 5 nastopov na katerih je prisoten tudi ravnatelj/ica, katere priprave pošlješ na ministrstvo, za strokovni izpit.

Jaz sem priprave delala zase in zato, da jo je mentorica preverila in, da sva naredili popravke, če je bilo potrebno.
 
Jaz pišem dnevnik in ga mesečno oddajam, da ima šola evidenco o moji prisotonosti - zaradi povračila stroškov...
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
V današnjem hitro spreminjajočem se svetu se soočamo z mnogimi izzivi, ki vplivajo na...
Odgovori
0
Ogledi
325
  • Članek
Slovenija je prevzela eno izmed petih tehničnih delovnih skupin v projektu Evropska platforma za...
Odgovori
0
Ogledi
178

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu