SIO Videokonferenčno celoletno sodelovanje Vrtca Pikapolonica Bistrica ob Sotli z vrtcem iz Litve

Trenutno berete:
SIO Videokonferenčno celoletno sodelovanje Vrtca Pikapolonica Bistrica ob Sotli z vrtcem iz Litve

V sklopu teme jaz in moj kraj smo v skupini »Sovice« spoznavali Bistrico ob Sotli. Obiskali smo gospoda župana, kateri nam je razkazal in predstavil znamenitosti v okolici občine ter predstavil grb Bistrice ob Sotli. Odpravili smo se na pohod na Svete gore, obiskali Kravaričevo domačijo, za en dan postali čebelarji ter spoznali našo vinsko kraljico. Otroci so vse kar so spoznavali in raziskovali tudi naslikali in si tako izdelali turistični vodnik. V Litvo smo predstavili čebelarstvo katero je v Bistrici ob Sotli zelo razširjeno, predstavili smo tudi del godbe in z njimi zapeli našo himno. Z nami pa je v Litvo pomahala tudi vinska kraljica Sara Stadler. Utrinke iz našega 4. klica v Litvo pa si lahko pogledate spodaj.

Prispevek: vzgojiteljica Karmen Jesenko

Nadaljuj z branjem...
- - -
Vir za forum: Slovensko izobraževlano omrežje (SIO), sio.si
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Zaklenjeno
Spoštovani, sem študentka psihologije na Filozofski fakulteti Univerze v Ljubljani. V okviru...
Odgovori
0
Ogledi
141
  • Članek
Zaključil se je jesenski rok za KA2 – Partnerstva za sodelovanje (manjša partnerstva), za katere...
Odgovori
0
Ogledi
190
  • Članek
Center RS za poklicno izobraževanje vabi k udeležbi na spletnem dogodku, ki ga namenjajo...
Odgovori
0
Ogledi
183
  • Članek
Evropska komisija je objavila odprt poziv za izraz interesa za sodelovanje v delovnih skupinah...
Odgovori
0
Ogledi
260
  • Članek
Nacionalna agencija Republike Slovenije za kakovost v visokem šolstvu obvešča, da je Črnogorska...
Odgovori
0
Ogledi
275
  • Članek
Na Centru RS za poklicno izobraževanje izvajajo projekt Kombinirano izobraževanje v poklicnem in...
Odgovori
0
Ogledi
323
  • Članek
Ministrica za digitalno preobrazbo dr. Emilija Stojmenova Duh se je udeležila srečanja ministrov...
Odgovori
0
Ogledi
262

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu