Veste koliko dopusta vam pripada za strokovni izpit?

Trenutno berete:
Veste koliko dopusta vam pripada za strokovni izpit?

Pozdravljeni!

Meni je ravnatelj odbril 7 dni studijskega dopusta za strokovni izpit. Na soli sem preko Prve zaposlitve. Tako, da zgleda, da se steje pod pripravnistvo!

Lp
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Zaposlena sem bila za dolocen cas, ravnateljica mi je brez tezav odobrila 7 dni (koristila sem jih po moji volji le 6). Sem pa le ustno prosila.
 
Pozdravljeni!

Meni je ravnatelj odbril 7 dni studijskega dopusta za strokovni izpit. Na soli sem preko Prve zaposlitve. Tako, da zgleda, da se steje pod pripravnistvo!

Lp
 
Pozdravljeni....trenutno sem zaposlena v gospodarstvu.....ali tudi meni pripada študijski dopust za strokovni izpit?
 
ZZZ, ne pripada ti. Vzet moras navaden dopust, če ti ga da oz prilagodit termin izpita s terminom dopusta. Jaz sem bila isto zaposlena v gospodarstvu in sem delala str. izpit iz socialnega varstva.


Pozdravljeni....trenutno sem zaposlena v gospodarstvu.....ali tudi meni pripada študijski dopust za strokovni izpit?
 
Klavdija, to ni normalno. Dopust ti pripada. Odvisno samo kolko dopusta. Pripada ti tudi priprava - izobraževanje. Jaz sem zanjo zaprosila in so me napotili na plačane priprave. Je bilo zelo koristno.

Konkretno sem bila pri tej firmi usposabljanje za pedagoške delavce

Meni ga sploh ne bodo dali...sem sicer zaposlena in mi popravem pripada od 5 do 7 dni dopusta ker bom delala strokovnega za dipl. vzgojiteljico. In tudi nobeni delavki do sedaj ni dala ravnateljica niti dneva dopusta za pripravo na strokovnega...:S
 
Lp
Zanima me, ali je potrebno študijski dopust izkoristiti strjeno ali lahko po delih, saj bi tako nemoteno opravljala pouk oz pridobila potrebne ocene pri predmetu.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Pogled v podatke o financiranju izobraževanja Tanja Taštanoska V žarišče smo tokrat postavili...
Odgovori
0
Ogledi
349
Pozdravljeni, Koliko nastopov in hospitacij potrebujem za pristop k strokovnemu izpitu? Kaj je...
Odgovori
1
Ogledi
864

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu