Vabilo na informativni posvet za JR »Prva zaposlitev na področju vzgoje in izobraževanja« (OKT 2015)

Trenutno berete:
Vabilo na informativni posvet za JR »Prva zaposlitev na področju vzgoje in izobraževanja« (OKT 2015)

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Mladi učitelj

Osebje foruma
Administrator
Pridružen
21. nov 2010
Prispevki
5.831
Sporočilo na strani ministrstva:

-----
MIZŠ načrtuje objavo javnega razpisa »Prva zaposlitev na področju vzgoje in izobraževanja«, ki ga delno financira Evropska unija iz Evropskega socialnega sklada in delno Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport.

Informativni posvet bo z namenom seznanitve ravnateljev, diplomantov in drugih zainteresiranih z možnostjo zaposlovanja strokovnih delavcev začetnikov organiziran v petek, 9. oktobra 2015, s predvidenim pričetkom ob 10. uri, v veliki sejni dvorani Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport, Masarykova 16, Ljubljana.

Prosimo, da se na posvet prijavite do vključno 8. oktobra 2015, na e-naslov: kadrisolstvo.mizs(at)gov.si

Vabljeni!
-----

Vir: Pripravništvo | Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

Tema je odprta za diskusijo.
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Se vidimo :) Ali so ti slučajno kaj odgovorili, ko si poslala prijavo?
 
Tudi jaz grem. Na prvi naslov (Sabina). V parih minutah sem dobila odgovor :)
 
Zanimivo je res, koliko različnih informacij dobimo glede termina objave razpisa. Čeprav ne vem točno, kaj je namen posveta (je podoben posvet že kdaj bil?), bi lahko takrat morda le izvedeli relevantne informacije.
 
Jaz se žal ne morem udeležit ampak bi pa bila vesela kakšne koli informacije glede zaposlovanje oz pripravnoštva oz kaj bo z nami, ki iščemo prvo zaposlitev v vzgoji in izobraževanju vendar še nimamo strokovnega izpita
 
Hmm.. a ima mogoče kdo info, če gre tukaj za plačano pripravništvo ali za zaposlitev za tiste, ki imajo strokovni izpit, pa še niso uspeli dobiti zaposlitve?
 
Vsi, ki nimajo izkušenj v šolstvu in bi radi delali v njem. Jaz grem. ;)
 
Tudi meni se poraja vprašanje: gre v tem primeru za pripravništvo ali lahko kandidiramo tudi tisti, ki že imamo opravljen storkovni izpit in smo brezposelni? Mislim, da bi morali vse skupaj bolj konkretno opisati o čem se gre!
 
Glede na to, da je prva zaposlitev, po moje velja za vse. Jaz kot volonterska pripravnica nisem imela pogodbe o zaposlitvi, tako da bi bila to moja prva zaposlitev. Se priporočam za informacije s posveta. :)
 
Jaz se posveta tudi žal ne morem udeležiti ... Žal je nekje treba delat, če ne v šolstvu, pa izven njega ... :(

Bi pa tudi prosila za kakšne informacije ... letos sem končala volontersko pripravništvo, strokovnega izpita pa še nimam - čakam zagovor.

Hvala vsem, ki boste delili z nami vsebino posveta :)
 
Jst grem tudi, upam, da nam bodo dali konkretne informacije.
 
Z veseljem bi se udeležila tega posveta a žal ne morem...zato bi bila zelo vesela če boste tisti ki boste šli delili kaj med nas ki ne moremo iti...lepo prosim...in upajmo da bodo povedali kaj pametnega..
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

Odgovori
0
Ogledi
371
  • Članek
Pedagoški inštitut v sodelovanju s Pedagoško fakulteto in Filozofsko fakulteto Univerze v...
Odgovori
0
Ogledi
40
  • Članek
EU Code Week je s februarjem 2024 pričel z zbiranjem prijav za pridobitev naziva »Code Week...
Odgovori
0
Ogledi
176
  • Članek
Ekipa raziskovalk in raziskovalcev iz Oddelka za psihologijo Filozofske fakultete Univerze v...
Odgovori
0
Ogledi
131
  • Članek
V letu 2023 je začel delovati Natov pospeševalnik inovacij (angleško Defence Innovation...
Odgovori
0
Ogledi
172
  • Članek
Pedagoški inštitut in Oddelek za pedagogiko in andragogiko Filozofske fakultete v Ljubljani...
Odgovori
0
Ogledi
137
  • Članek
Na spletišču RIC je z dne 16. 11. 2023 objavljeno Vabilo k zunanjemu ocenjevanju pri splošni...
Odgovori
0
Ogledi
85

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu