V pričakovanju razpisa za volontersko pripravništvo - jan 2014? [diskusija]

Trenutno berete:
V pričakovanju razpisa za volontersko pripravništvo - jan 2014? [diskusija]

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
9. nov 2013
Prispevki
105
Področje
  1. Gimnazija
Nazadnje urejeno:
Med brskanjem sem naletela na nekaj podatkov o zadnjem razpisu za volonterska pripravništva (maj 2013).

Prijavilo se je 688 kandidatov:
  • 351 za osnovnošolske in srednješolske učitelje (200 prostih mest)
  • 255 za pomočnike vzgojiteljev (33 prostih mest)
  • 11 za vzgojitelje (31 prostih mest)
(vir: www.siol.net)
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Izšel je razpis za volontersko pripravništvo. Rok za oddajo vlog je 3. 2. 2014, pričetek dela 1. 3. 2014. Poglejte si na spletni strani. Bo mladi učitelj vrjetno odpr novo temo s povezavami, jaz pa sem vam želela čim prej povedati :)
 
Eno vprašanje: Tisti, ki smo po strokovni izobrazbi profesorji, a vpisujemo še enkrat isto številko diplome, datum,...pod pedagoško - andragoško izobrazbo ali ta razdelek pustimo prazen, saj je samoumevno da jo imamo?

Vprašam, kaj narediti, ker vse kar se nam zdi normalno, se jim na ministrstvu pač ne zdi in ne bi rada karkoli zamigala :/
 
Mislite, da bo za pomočnico velik naval? Povprečje 19 spet? Spomnim se, da sem nekje je netu enkrat ujela seznam enega izmed starejših razpisov in je bilo minimalno doseženo število točk 17 ...
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

  • Članek
Objavljeni so rezultati razpisa za sofinanciranje znanstveno-tehnološkega sodelovanja med...
Odgovori
0
Ogledi
227
  • Članek
Ministrstvo za visoko šolstvo, znanost in inovacije je v okviru predvidenih nacionalnih...
Odgovori
0
Ogledi
119
  • Članek
Razpis MSCA Izmenjave osebja (v angleščini MSCA Staff Exchanges) je edini evropski projekt, ki...
Odgovori
0
Ogledi
105
  • Članek
Dogodek, ki bo potekal 4. 12. 2023 med 8. in 15. uro, na MVZI, je primarno namenjen...
Odgovori
0
Ogledi
190
  • Članek
Zaključil se je jesenski rok za KA2 – Partnerstva za sodelovanje (manjša partnerstva), za katere...
Odgovori
0
Ogledi
190
  • Članek
Ponovno so odprte prijave na nacionalni razpis »Za ženske v znanosti”, v partnerstvu z L’ORÉAL...
Odgovori
0
Ogledi
286
  • Članek
V okviru 2. razpisa za standardne projekte programa Interreg Območje Alp 2021-2027 bo...
Odgovori
0
Ogledi
415

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu