Ustava - izpraševalec Fele

Trenutno berete:
Ustava - izpraševalec Fele

Pridružen
6. sep 2016
Prispevki
39
Naziv
Profesorbiologije in gospodinjstva
Zavod
OŠ Ivana Kavčiča
Področje
  1. Osnovna šola
Pozdravljeni!

Sicer se naceloma ucim celotno ustavo, kljub temu pa sem pregledala mozna vprasanja danega izprasevalca.

Ali mi zna mogoce kdo razloziti Popolnost in nepopolnost dvodomnosti v parlamentu? Kaksen odgovor se pricakuje pri danem vprasanju. + kako je s pravico, da otrok pozna svoje starse, ce je oce darovalec? Ali ima pravico pridobiti podatke o darovalcu ali ne? Tukaj bi bila krsena pravica darovalca do ne-razkritja identitete - moje mnenje.
Hvala za odgovor, Lp!
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Uporabnik saramurkovic je objavil novo gradivo: STROKOVNI IZPIT-USTAVA - USTAVA Preberi več o...
Odgovori
0
Ogledi
921
Pozdravljeni, ne najdem vprašanj izpraševalke Jožice Šeme (ustava). Mi lahko kako pomagate? Hvala
Odgovori
1
Ogledi
1.105
Vprašanja za učiteljico zgodovine, geografije (OŠ) Ustava: zakonodajni postopek Iz konvencije...
Odgovori
0
Ogledi
1.280
  • Zaklenjeno
Izpitna vprašanja 18.5. mag. Manica Gros: -Vloga državnega zbora -Evropska komisija -Kaj pomeni...
Odgovori
1
Ogledi
720
  • Rešeno
Pozdravljeni, gospa mi je dodeljena za izpraševalko, najdem pa samo 3 njena vprašanja. Koliko...
Odgovori
1
Ogledi
753
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
0
Ogledi
1.131
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
4
Ogledi
1.261

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu