Ure za strokovni izpit

Trenutno berete:
Ure za strokovni izpit

Pridružen
25. okt 2013
Prispevki
5
Naziv
dipl. geo. in slov. (UN)
Področje
  1. Gimnazija
Pozdravljeni.

Vljudno vas prosim za pomoč, da preverim, ali prav seštevam ure za strokovni izpit. Ure nabiram z različnimi zaposlitvami, kakor nanese.

Kako se ure štejejo, če se zaposliš sredi tedna, npr. v sredo. Je to skupaj 24 ur v tednu (v primeru zaposlitve za polni delovni čas)?
Kaj pa, če se ti zaposlitev zaključi v petek? Si torej opravil 40 ur?

Se k uram štejejo tudi prazniki?

Kako se torej seštevajo ure? Ugotoviš število tednov, ko si bil zaposlen in ga pomnožiš s številom ur delovne obveze? Brez odštevanja dopustov, bolniških, praznikov.

Hvala za odgovore in lep pozdrav.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Pozdravljeni, zanima me ali je dovolj, da za prijavo na strokovni izpit pošljem samo potrdilo...
Odgovori
2
Ogledi
426
Zanima me ali je dovolj, da za prijavo na strokovni izpit pošljem samo potrdilo ravnatelja, da...
Odgovori
0
Ogledi
882
Pozdravljeni, ne najdem odgovora zato ga zastavljam tukaj. Od septembra sem zaposlena kot drugi...
Odgovori
0
Ogledi
1.043
Zdravo vsem. Kmalu bom imela zagovor na ministrstvu. Dobila sem seznam izpraševalk, kdo me bo...
Odgovori
5
Ogledi
682
Vprašanje??? Trenutno delam kot učiteljica v OPB, ampak strokovnega pa moram narediti kot...
Odgovori
2
Ogledi
445
Pozdravljeni, trenutno sem zaposlena na delovnem mestu vzgojitelja v vzgojnem zavodu. Po...
Odgovori
0
Ogledi
402
Pozdravljeni! Kdaj se kot svetovalna delavka lahko prijavim na strokovni izpit? Katere pogoje...
Odgovori
4
Ogledi
364

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu