Ure za strokovni izpit

Trenutno berete:
Ure za strokovni izpit

Pridružen
4. sep 2018
Prispevki
1
Pozdravljeni,

imam nekaj vprašanj, saj sem ravno zaključila s študijem in sem brez izkušenj na tem področju.

Trenutno sem v iskanju zaposlitve v šolstvu. Po izobrazbi sem prof. matematike in računalništva in najprej potrebujem ure, da opravim strokovni izpit.
Zanima me sledeče, ali lahko do ur pridem tudi npr. z delom v podaljšanem bivanju ali kot računalničar? Kako se potem v tem primeru opravijo nastopi za strokovni izpit?

Ali se lahko brez strokovnega izpita dobi zaposlitev v VIZ (vsaj kakšna nadomeščanja, da se nabere ure za strokovni izpit)?
Sem že začela s pošiljanjem prošenj, vendar trenutno še nisem dobila pozitivnega odgovora.

Zanima me, ali imate kakšno izkušnjo / informacijo glede potreb po učiteljih iz moje stroke?

Vsaka povratna informacija je dobrodošla.

Hvala in lep pozdrav,
Meta
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Pozdravljeni, zanima me ali je dovolj, da za prijavo na strokovni izpit pošljem samo potrdilo...
Odgovori
2
Ogledi
365
Zanima me ali je dovolj, da za prijavo na strokovni izpit pošljem samo potrdilo ravnatelja, da...
Odgovori
0
Ogledi
847
Pozdravljeni, ne najdem odgovora zato ga zastavljam tukaj. Od septembra sem zaposlena kot drugi...
Odgovori
0
Ogledi
990
  • Članek
Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje si prizadeva za povečanje ur športne vzgoje za učence od...
Odgovori
0
Ogledi
464
Zdravo vsem. Kmalu bom imela zagovor na ministrstvu. Dobila sem seznam izpraševalk, kdo me bo...
Odgovori
5
Ogledi
527
Vprašanje??? Trenutno delam kot učiteljica v OPB, ampak strokovnega pa moram narediti kot...
Odgovori
2
Ogledi
350
Pozdravljeni, trenutno sem zaposlena na delovnem mestu vzgojitelja v vzgojnem zavodu. Po...
Odgovori
0
Ogledi
329

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu