Ure iz pedagoške prakse (stari univerzitetni študijski program)

Trenutno berete:
Ure iz pedagoške prakse (stari univerzitetni študijski program)

Pridružen
30. apr 2021
Prispevki
7
Pozdravljeni.
Zanima me, če je kdo za opravljanje strokovnega izpita uveljavljal ure iz pedagoške prakse, ki jo je opravljal še v starem študijskem programu.
Sama sem končala dvopredmetni študijski program (univerzitetni) in ne vem kako se za dvopredmetni program štejejo ure. V tabeli je napisano, da za geo 37 ur, za soc tudi 37 ur.
Ker pa sta to dvopredmetna študija ne vem ali se štejejo ure obeh predmetov ( se pravi, da imam skupaj 70 ur) ali samo enega.
Sem sicer klicala na ministrstvo, ampak je gospa, ki se s tem ukvarja odsotna.

Hvala za odgovor!
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pozdravljeni,
gledam tabelo na tej strani:
Pise, da se stari program smatra kot zdajsnji magistrski. So pa enopredmetni in dvopredmetni programi prikazani ločeno, tako da se seštejo ure za oba predmeta.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Pozdravljeni, zanima me ali je dovolj, da za prijavo na strokovni izpit pošljem samo potrdilo...
Odgovori
2
Ogledi
365
Zanima me ali je dovolj, da za prijavo na strokovni izpit pošljem samo potrdilo ravnatelja, da...
Odgovori
0
Ogledi
847
Pozdravljeni, ne najdem odgovora zato ga zastavljam tukaj. Od septembra sem zaposlena kot drugi...
Odgovori
0
Ogledi
992
  • Članek
Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje si prizadeva za povečanje ur športne vzgoje za učence od...
Odgovori
0
Ogledi
464
  • Članek
Ob jubilejni 50. obletnici Pedagoške fakultete Univerze na Primorskem bo potekal znanstveni...
Odgovori
0
Ogledi
39
  • Članek
Nacionalni inštitut za javno zdravje – OE Ljubljana pripravlja usposabljanje za pedagoške oz...
Odgovori
0
Ogledi
337
  • Članek
Na podlagi razpisa »REACT-EU: IKT za visokošolske zavode, ki izvajajo pedagoške študijske...
Odgovori
0
Ogledi
184

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu