URA strokovnega izpita - točnost, čakanje

Trenutno berete:
URA strokovnega izpita - točnost, čakanje

Pridružen
27. dec 2014
Prispevki
42
Področje
  1. Vrtec
  2. Osnovna šola
Pozdravljeni,

pravkar sem dobila obvestilo o strokovnem izpitu s komisijo, datumom in uro. Isti popoldan imam tudi roditeljski sestanek pri hčerki v šoli. Zato me zanima, kako je s točnostjo ure, ko prideš na vrsto. Zelo bi bila hvaležna, če tisti, ki se ravno opravili strokovni izpit malo napišete svoje izkušnje.

Iz že objavljene teme, ki pa je iz leta 2013:
http://forum.mladiucitelj.si/teme/kako-poteka-sam-izpit.568/
nekako sklepam, da je več kandidatov najavljenih ob isti uri ALI v eni uri? To mi ni povsem jasno. In tudi da se lahko kar precej čaka, preden prideš na vrsto?

Ali še velja to, kar je zapisano v zgornji temi, da ne smeš priti več kot 15 minut prej, ker te vratar ne spusti noter?

Najlepša hvala za vaše odgovore in LP!
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Živjo,

strokovni izpit sem naredila teden dni nazaj...in v moji skupini nas je bilo 6, 3je so imeli uro ob 15.30, trije ob 16.30. Bila sem zadnja na seznamu teh šestih in bila na vrsti ob 18.45. So pa bili izpiti še v dveh sobah, kjer so končali veliko prej. ZELO odvisno je od komisije (koliko časa zadrži posameznega kandidata), po prejetem obvestilu o uri in datumu ne veš niti kateri po vrsti si ob tej uri. Lahko si prvi, lahko si tretji.

Vratar nima kakšne bistvene vloge...ker niti ne ve, kako dolgo je kdo notri.

Upam, da sem kaj pomagala.
LP
 
jaz sem imela uro ob 16.30, noter sem pa šla 10 minut prej, tako da je zelo težko vedeti kdaj boš na vrsti. Jaz bi vsekakor dala prednost strokovnemu izpitu, o vsebini roditeljskega sestanka pa bi se pozanimala kasneje pri razredničarki. Ali pa če roditeljskega obišče partner, to ne bi šlo?
Srečno ti želim.
 
Ja, ja, saj vidim, da se bom morala opravičiti za roditeljski sestanek. Sem predstavnica v svetu staršev in bi morala poročati, bom pa napisala in bodo prebrali, ni težave.
Vsekakor bi pa raje prišla na vrsto 10 minut prej, kot uro in četrt po določenen terminu.
Hvala vama obema! Nisem si mislila, da je tako!

lp
 
Pozdravljena,
pred enim mesecem je bilo tudi tako. Trije smo bili naročeni ob 15.30. Vratar mi je rekel, naj pridem ob 15.15 in nič prej. Vratarju se javiš. Vrstni red gre po abecedi in je postavljen pred vrati, kjer opravljaš izpit. Bila sem druga in čakala od 15-20min. Toliko časa je trajal tudi moj izpit.
Srečno in lp!
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
205. seja Strokovnega sveta za poklicno in strokovno izobraževanje bo v petek, 22. marca 2024 v...
Odgovori
0
Ogledi
36
  • Članek
235. seja Strokovnega sveta za splošno izobraževanje bo v četrtek, 21. marca 2024 v Veliki...
Odgovori
0
Ogledi
23
  • Vprašanje
Pozdravljeni, Izpit sem opravljala v mesecu juniju. Zakonodaje nisem opravila. Ker sem imela kar...
Odgovori
1
Ogledi
505
  • Članek
Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje je objavilo vabilo na 204. sejo Strokovnega sveta...
Odgovori
0
Ogledi
140
  • Članek
119. seja Strokovnega sveta Republike Slovenije za izobraževanje odraslih bo v sredo, 15. 11...
Odgovori
0
Ogledi
213
  • Članek
Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje je objavilo vabilo na 203. sejo Strokovnega sveta...
Odgovori
0
Ogledi
202
  • Članek
Zadnja leta se vse bolj zavedamo pomena spodbujanja izobraževanja za poklice, ki jih...
Odgovori
0
Ogledi
335

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu