Upoštevanje strokovnega dela od 1. dneva zaposlitve ali že pred tem?

Trenutno berete:
Upoštevanje strokovnega dela od 1. dneva zaposlitve ali že pred tem?

Pridružen
17. jan 2020
Prispevki
1
Pozdravljeni!

Sem učiteljica na srednji šoli in me za v bodoče zanima sledeče: se dodatno strokovno delo vrednoti od 1. dneva zaposlitve v zavodu ali se upošteva tudi delo (npr. prva objava avtorskega strokovnega članka v tuji strokovni reviji), ki sem ga opravila še v času študija (torej pred zaposlitvijo in strokovnim izpitom), vendar slednjega še nisem uveljavljala? Gre namreč za delo, ki je vezano na stroko (kulturološki članek v španščini, čigar povezava je objavljena tudi v COBISS-u ter jezikoslovni članek v ruščini z mednarodne moskovske konference). Sprašujem za napredovanje v naziv mentorice.

Na Ministrstvo sem pisala že dvakrat, vendar odgovora nisem dobila.

Že vnaprej se vam zahvaljujem za pomoč.
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Meni so pred leti priznali vse točke, ki sem jih pridobila še v času študija, ko sem že tudi delala.
Predvsem je šlo za izobraževanja.
Bi vam svetovala, da jih pokličete. Jaz sem to vedno kar po telefonu spraševala. Ne vem pa, kakšno je stanje v tem obdobju.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Še jutri je čas za komentarje na spremembe zakona o gimnazijah in zakona o poklicnem in...
Odgovori
0
Ogledi
53
  • Članek
205. seja Strokovnega sveta za poklicno in strokovno izobraževanje bo v petek, 22. marca 2024 v...
Odgovori
0
Ogledi
58
  • Članek
235. seja Strokovnega sveta za splošno izobraževanje bo v četrtek, 21. marca 2024 v Veliki...
Odgovori
0
Ogledi
37
  • Vprašanje
Pozdravljeni, Izpit sem opravljala v mesecu juniju. Zakonodaje nisem opravila. Ker sem imela kar...
Odgovori
1
Ogledi
569
  • Članek
Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje je objavilo vabilo na 204. sejo Strokovnega sveta...
Odgovori
0
Ogledi
157
  • Članek
119. seja Strokovnega sveta Republike Slovenije za izobraževanje odraslih bo v sredo, 15. 11...
Odgovori
0
Ogledi
227
  • Članek
Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje je objavilo vabilo na 203. sejo Strokovnega sveta...
Odgovori
0
Ogledi
214

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu