Priprave Učne priprave za strokovni izpit

Trenutno berete:
Priprave Učne priprave za strokovni izpit

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Mladi učitelj

Osebje foruma
Administrator
Pridružen
21. nov 2010
Prispevki
5.831
Spoštovani uporabniki foruma!

Objavite svoje učne priprave, ki ste jih uporabili pri pouku in kasneje poslali ob prijavi na strokovni izpit.

Zakaj?
S tem boste veliko pripomogli ostalim, ki se še pripravljajo na izpit oz. si zgolj želijo videti vzorec priprave, kako drugi poučujejo, kakšne ideje imajo, kako oblikovati delovne liste itd.

Kako naj objavim gradivo?
Gradivo objavite na tej strani v ustreznem področju (izberite kategorijo na levi strani). Če vašega področja še ni, nam to sporočite oz. objavite kjerkoli, saj bo moderator ustrezno prestavil.

Ne prezri: Vodič - Gradivo - vse o nalaganju, prenosu, upravljanju, nastavitvah | Forum Mladi učitelj

Nasvet: priporočamo vam, da na učni pripravi odstranite vaše ime, ime mentorja in zavoda ipd. V kolikor ne želite, da je vaša priprava na voljo za urejanje, jo shranite in objavite v PDF formatu datoteke.

Vsem, ki boste objavili svoje učne priprave ali ostalo gradivo, se vam že v naprej iskreno zahvaljujemo, saj s tem pomagate ostalim uporabnikom, forumu in nenazadnje naredite tudi lepo gesto.
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pozdravljene/i !

Naložila sem svoji 2 pripravi za strokovni izpit. Ostale priprave moram še napisati oz. popravili.

LP

Maja P.
 

Priponke

  • priprava za 2. nastop-strokovni .doc
    96 KB · Ogledi: 8.413
  • priprava za 3 nastop-strokovni(1).doc
    239,5 KB · Ogledi: 3.383
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

  • Članek
Zaživel je nacionalni portal eTorba, ki pod geslom »Množimo znanje« ponuja učencem, učiteljem...
Odgovori
0
Ogledi
202
  • Članek
V okviru projekta E-vsebine, e-storitve za podporo uvajanju novih pristopov v vzgoji in...
Odgovori
0
Ogledi
249
Pozdravljeni. Je pripravljen kdo deliti dnevne priprave za laboranta v OŠ? Hvala, Mateja
Odgovori
0
Ogledi
1.608
Pozdravljeni, bi bil kdo pripravljen deliti, kako morajo biti napisane priprave pri posameznih...
Odgovori
1
Ogledi
1.113
Zdravo vsem. Kmalu bom imela zagovor na ministrstvu. Dobila sem seznam izpraševalk, kdo me bo...
Odgovori
5
Ogledi
528
Vprašanje??? Trenutno delam kot učiteljica v OPB, ampak strokovnega pa moram narediti kot...
Odgovori
2
Ogledi
351
Pozdravljeni, zanima me ali je dovolj, da za prijavo na strokovni izpit pošljem samo potrdilo...
Odgovori
2
Ogledi
365

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu