učne priprave za oddajo za strokovni izpit

Trenutno berete:
učne priprave za oddajo za strokovni izpit

Pridružen
1. feb 2012
Prispevki
8
Zdravo.
Zanima me, če sploh se komisija spušča v podrobnosti učne priprave, ne mislim slovnice ampak glede kompatibilnosti z učnim načrtom in podobno. Priprave nima skoregirane s strani mentorja, sem pa pripravništvo opravila že pred 7 leti. Gospod mentor je v pokoju, jaz pa se sedaj pripravljam in zbiram dokumentacijo.
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Zdravo.
Zanima me, če sploh se komisija spušča v podrobnosti učne priprave, ne mislim slovnice ampak glede kompatibilnosti z učnim načrtom in podobno. Priprave nima skoregirane s strani mentorja, sem pa pripravništvo opravila že pred 7 leti. Gospod mentor je v pokoju, jaz pa se sedaj pripravljam in zbiram dokumentacijo.
Si mogoče že dobila odgovor na vprašanje?
 
Ne. V četrtek imam izpit, tako da mi zdaj info ne bo kaj dosti pomagala ;).
Bo pa mogoče komu drugemu rešila kako dilemo.
 
Kako je bilo? Torej si za prijavo lahko uporabila stare priprave? Tudi jaz imam priprave (oz.nastope itd) stare štiri leta, pa se bi septembra mogoče le spravila opraviti izpit... me zanima, ali gredo priprave čez. hvala, lp
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Zaživel je nacionalni portal eTorba, ki pod geslom »Množimo znanje« ponuja učencem, učiteljem...
Odgovori
0
Ogledi
202
  • Članek
V okviru projekta E-vsebine, e-storitve za podporo uvajanju novih pristopov v vzgoji in...
Odgovori
0
Ogledi
247
Pozdravljeni. Je pripravljen kdo deliti dnevne priprave za laboranta v OŠ? Hvala, Mateja
Odgovori
0
Ogledi
1.604
Pozdravljeni, bi bil kdo pripravljen deliti, kako morajo biti napisane priprave pri posameznih...
Odgovori
1
Ogledi
1.109
  • Članek
Visokošolski sindikat Slovenije in Sindikat vzgoje, izobraževanja, znanosti in kulture Slovenije...
Odgovori
0
Ogledi
221
  • Članek
Javni štipendijski, razvojni, invalidski in preživninski sklad RS objavlja javni poziv...
Odgovori
0
Ogledi
212
  • Članek
Rok za oddajo prošnje za podaljšanje subvencioniranega bivanja študentov in rok za oddajo...
Odgovori
0
Ogledi
361

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu