Učitelj za DSP, svetovalni delavec

Trenutno berete:
Učitelj za DSP, svetovalni delavec

Prispevki
7
Pozdravljeni!

Zanima me, kdo v praksi lahko dejansko izvaja učno pomoč, dodatno strokovno pomoč, svetovalno delo.
Vem, da uradno naj bi to bili pedagogi, specialni pedagogi, psihologi....
Kaj pa, če šola ne dobi kadra? Lahko to izvaja tudi predmetni učitelj? Zanima me, če lahko ravnatelj v tem primeru zaposli tudi predmetnega učitelja?
Bila sem namreč na enem razgovoru za svetovalno delavko (drugače sem geograf, sociolog), ker bi lahko dobila zaposlitev. (Žal so se odločili za drugega kandidata).

Hvala za odgovore :)

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

• Vprašanje
Pozdravljeni, Zanimajo me mnenja in pogledi kolegov in kolegic, ki so v svoji karieri delali kot...
Odgovori
1
Ogledi
1.172
Pozdravljeni, napredovala sem v vse možne plačilne razrede in pridobila naziv svetnik. Sem tudi...
Odgovori
0
Ogledi
404
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni, pišem magistrsko nalogo in opravljam raziskavo. Raziskava, ki jo opravljam se...
Odgovori
0
Ogledi
305
Pozdravljeni! Ali ima kdo dobro napisan načrt uvajalnega obdobja za razpis ''Učim se biti...
Odgovori
0
Ogledi
398
  • Članek
Zaposlenim v vzgoji in izobraževanju zaradi epidemije pripada dodatnih pet dni dopusta, večinoma...
Odgovori
0
Ogledi
217
  • Vprašanje
Pozdravljeni, zaposlena sem na mestu vzgojitelja za DSP v vrtcu (svetovalna služba) . Zanima me...
Odgovori
0
Ogledi
876
  • Vprašanje
Pozdravljeni, Zanimajo me mnenja in pogledi kolegov in kolegic, ki so v svoji karieri delali kot...
Odgovori
0
Ogledi
384

Zadnji prispevki

Na vrhu