Učitelj na projektu/učim se biti učitelj

Trenutno berete:
Učitelj na projektu/učim se biti učitelj

Pridružen
8. jan 2020
Prispevki
8
Je kdo, ki je zaposlen na projektu učim se biti učitelj in mi lahko pomaga pri pisanju mesečnih poročil? Hvaležna bi bila vsake pomoči in izpolnjenih formularov.
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Jaz sem tako zaposlena. Pišem in oddajam jih vsak mesec. Kaj te zanima?
 
Nazadnje uredil moderator:
Pozdravljena!
Zanima me kako se pišejo ta mesečna poročila? Bila bi zelo vesela če bi mi lahko poslala primer kako pišeš ti. Prosim. Z mentorico sva dokaj novi na tem področju zato bi nama vsakršna pomoč prišla prav. Hvala. Poročilo mi lahko pošlješ kot osebno sporočilo.
 
Nobenega sporočila nimam ...
 
Punce, mene pa zanima, kam pošljete ta poročila? In če ta poročila pišete samo ve, ali mora tudi mentor? Verjetno samo ve, potem pa spodaj, kjer je zavedeno podpišeta ravnatelj in mentor, kajne?
 
Poročila se pošljejo po pošti do 5. v mesecu na Šolo za ravnatelje, in sicer gospe Ireni Krapež Stamenković.
 
Zdravo!

Mene pa zanima, kako boste napisali končno poročilo, ki ga moramo oddat?
Dobila sem namreč tisto tabelo, nisem pa popolnoma prepričana, kaj pravzaprav pričakujejo od nas, oz. kako naj bi poročilo izgledalo.

Že vnaprej hvala za pomoč!

Nika
 
Jaz sem dobila mail od vodstva vrtca, kjer sem delala, da je potrebno oddati še poročilo o delu. Priložili so mi obrazec, ki naj bi ga izpolnili vsi trije - jaz, kot vzgojitelj začetnik, mentor ter ravnateljica.
 
Živijo. Končno poročilo smo izpolnili skupaj z mentorjem in ravnateljico in ga vsi podpisali. Zapisali smo cilje iz akcijskega načrta (ki smo ga morali poslati ob prijavi) in zapisali kateri cilji so bili izpolnjeni, če so bila kakšna odstopanja .. - preprosto, nič kompliciranja.
Lp, M.
 
Živijo. Končno poročilo smo izpolnili skupaj z mentorjem in ravnateljico in ga vsi podpisali. Zapisali smo cilje iz akcijskega načrta (ki smo ga morali poslati ob prijavi) in zapisali kateri cilji so bili izpolnjeni, če so bila kakšna odstopanja .. - preprosto, nič kompliciranja.
Lp, M.
Nismo pa še dobili obvestila, če je tako ok ali moramo kaj popravljati.. :)
 
Zanima me ali mogoče kdo ve, če se ti ure, ko si na bolniški štejejo normalno zraven k tistim uram, ki jih rabiš za pristop k strokovnemu izpitu?

Lp, Maja
 
Zanima me ali mogoče kdo ve, če se ti ure, ko si na bolniški štejejo normalno zraven k tistim uram, ki jih rabiš za pristop k strokovnemu izpitu?

Lp, Maja
Jaz mislim da ja. Saj si zaposlena in itak moraš poslati ob prijavi pogodbo o zaposlitvi. Tam pa tako ne piše ur koliko si bila dejansko prisotna. Če ti vse podpiše ravnatelj potem tako ne komplicirajo. Je zadeva rešena. Glavna je pogodba o zaposlitvi najmanj 5 mesecev. Po izteku 5 mesecev se lahko prijaviš na strokovnega. Tako se bom jaz. In ni važno koliko si dejansko bila prisotna v šoli. Ker noben ni bil v šoli dejansko 8 ur vsak dan. Si delala tudi doma. Lp
 
Jaz mislim da ja. Saj si zaposlena in itak moraš poslati ob prijavi pogodbo o zaposlitvi. Tam pa tako ne piše ur koliko si bila dejansko prisotna. Če ti vse podpiše ravnatelj potem tako ne komplicirajo. Je zadeva rešena. Glavna je pogodba o zaposlitvi najmanj 5 mesecev. Po izteku 5 mesecev se lahko prijaviš na strokovnega. Tako se bom jaz. In ni važno koliko si dejansko bila prisotna v šoli. Ker noben ni bil v šoli dejansko 8 ur vsak dan. Si delala tudi doma. Lp
Hvala za odgovor. Pred korono sem dejansko bila vsak dan 8 ur v šoli.

Lp
 
Kako pa ste pisale porocilo za mesec april? Ker smo bile na cakanju, kaj ste pisale? Prvic ga pisem in sem malo zmedena kaj naj napisem, ce sem z delom dejansko zacela v maju. Hvala
 
Pozdravljeni! Mene pa zanima, ce je moral kdo sam napisat akcijski nacrt pri vlogi za projekt Ucim se biti ucitelj. Jaz ga namrec moram in niti priblizno ne vem kako se naj tega lotim. Prosim za nasvete 😊
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Pozdravljeni, sem strokovna delavka, pedagoginja, ki izvajam ure DSP na osnovni šoli. V novem...
Odgovori
0
Ogledi
590
  • Ne prezri
Spoštovani! Prišlo je do zlorabe našega administratorskega računa na Facebooku, ki skrbi za...
Odgovori
0
Ogledi
568
Pozdravljeni! Zanima me, ali ima kdo izkušnje s poučevanjem matematike v osnovni šoli in...
Odgovori
0
Ogledi
432
  • Članek
Kako pomembni so mediji za demokracijo? Zakaj se moramo zavzemati za medijsko pismenost otrok...
Odgovori
0
Ogledi
296
  • Članek
Kako pomembni so mediji za demokracijo? Zakaj se moramo zavzemati za medijsko pismenost otrok...
Odgovori
0
Ogledi
180
  • Članek
Ko učenci posvetijo pozornost učnemu okolju in vsebinam (ne učitelju, ampak kar pripravimo za...
Odgovori
0
Ogledi
371
  • Članek
V želji po ustvarjanju (s)podbude, ki ima potencial spremeniti način izobraževanja učiteljev in...
Odgovori
0
Ogledi
365

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu