Učitelj na projektu/učim se biti učitelj

Trenutno berete:
Učitelj na projektu/učim se biti učitelj

Pozdravljeni! Mene pa zanima, ce je moral kdo sam napisat akcijski nacrt pri vlogi za projekt Ucim se biti ucitelj. Jaz ga namrec moram in niti priblizno ne vem kako se naj tega lotim. Prosim za nasvete 😊

Struktura mojega akcijskega načrta, ki smo ga poslali ob prijavi:

VSEBINSKA STRUKTURA PROJEKTA NA ŠOLI – »MLADI UČITELJ«

1. STROKOVNA PODPORA

CILJ USPOSABLJANJAAKTIVNOST KANDIDATA/pripravnika/AKTIVNOST UČENCEV in časovni okvir izvedbeZADOLŽITVE /mentor, ravnatelj, drugi/EVALVACIJA

2.SOCIALNA PODPORA
CILJI USPOSABLJANJAAKTIVNOST KANDIDATA/pripravnika/AKTIVNOST UČENCEV in časovni okvir izvedbeZADOLŽITVE /mentor, ravnatelj, drugi/EVALVACIJA

3. OSEBNA PODPORA
CILJI USPOSABLJANJAAKTIVNOST KANDIDATA/pripravnika/AKTIVNOST UČENCEV in časovni okvir izvedbeZADOLŽITVE /mentor, ravnatelj, drugi/EVALVACIJA

Upam, da bo kaj v pomoč.
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pozdravljeni. Zanima me ali bi mi lahko posredoval kdo napisani program za projekt Učim se biti učitelj, da dobim vsaj malo predstave, kako naj bi to izgledalo.
 
Živjo, tudi jaz moram sam napisati program in bi bil zelo hvaležen, če bi mi lahko kdo poslal svojo verzijo, da bi dobil približen občutek, kako mora izgledati dobra prijava.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Pozdravljeni, sem strokovna delavka, pedagoginja, ki izvajam ure DSP na osnovni šoli. V novem...
Odgovori
0
Ogledi
795
  • Ne prezri
Spoštovani! Prišlo je do zlorabe našega administratorskega računa na Facebooku, ki skrbi za...
Odgovori
0
Ogledi
674
Pozdravljeni! Zanima me, ali ima kdo izkušnje s poučevanjem matematike v osnovni šoli in...
Odgovori
0
Ogledi
483
  • Članek
Kako pomembni so mediji za demokracijo? Zakaj se moramo zavzemati za medijsko pismenost otrok...
Odgovori
0
Ogledi
332
  • Članek
Kako pomembni so mediji za demokracijo? Zakaj se moramo zavzemati za medijsko pismenost otrok...
Odgovori
0
Ogledi
191
  • Članek
Ko učenci posvetijo pozornost učnemu okolju in vsebinam (ne učitelju, ampak kar pripravimo za...
Odgovori
0
Ogledi
405
  • Članek
V želji po ustvarjanju (s)podbude, ki ima potencial spremeniti način izobraževanja učiteljev in...
Odgovori
0
Ogledi
405

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu