Ucenje za izpit

Trenutno berete:
Ucenje za izpit

Pridružen
20. avg 2019
Prispevki
26
Hejla, se kdo, ki se je zdaj poleti zacel pripravljati na izpit? Jaz sem prijavo oddala 5.7, dobila tudi ze potrditev prijave. Verjetno lahko pricakujem zagovor nekje konec septembra?
Zdaj sem zacela malo prebirat ustavo, pa me je strah, da sem ze malo pozna (popoldneve imam zapolnjene z zelo aktivnim otrockom hehe)
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Živjo, nisi pozna. Jaz sem za ustavo rabila 2 tedna, za zakonodajo 3 tedne in slovenščino en teden. Potem sem imela en teden pred izpitom še čas za ponavljanje. Učila sem se ob popoldnevih, saj sem bila razredničarka v 1.razredu. Izpit sem opravljala en teden po koncu šolskega leta tako da je bilo v tistem času tudi v šoli kar pestro. Seveda je čas učenja odvisen od vsakega posameznika, ampak mislim, da imate časa več kot dovolj. Kar pogumno. ;)
 
Pozdravljena, jaz sem svojo prijavo oddala 7.7., pa še nisem dobila nobenega odgovora, a je prišlo po pošti, včeraj? Jaz začenjam z učenjem danes! :) Najprej se bom lotila ustave, potem zakonodaje in potem slovenščine. Ali priporoča kdo kakšen drugačen vrstni red? Kar se tiče zakonodaje, se moramo naučiti prav vse ali samo tisto kar se nas tiče? (OŠ oziroma v mojem primeru OŠ in SŠ). Hvala :)
 
In še eno vprašanje bi imela prosim: iz katerih virov priporočate, da se učim ustavo? Zelo mi je všeč dokument "lahko berljiva ustava", je ta dovolj? Hvala!
 
Pozdravljena, jaz sem svojo prijavo oddala 7.7., pa še nisem dobila nobenega odgovora, a je prišlo po pošti, včeraj? Jaz začenjam z učenjem danes! :) Najprej se bom lotila ustave, potem zakonodaje in potem slovenščine. Ali priporoča kdo kakšen drugačen vrstni red? Kar se tiče zakonodaje, se moramo naučiti prav vse ali samo tisto kar se nas tiče? (OŠ oziroma v mojem primeru OŠ in SŠ). Hvala :)
Oj, hmm, meni so odgovorili že 7.7. Jaz imam tudi tak plan - ustava, zakonodaja, slo. V katalogu znanja piše, da je potrebno natančno poznati svoje področje, ostalo pa pregledno. Ampak jaz se srednjih šol in tega zagotovo ne bom učila (imam pa zakonodajo za vrtec). Zdaj bolj kot ne prebiram, med študijskim dopustom bom pa šla po vprašanjih.
 
Oj, hmm, meni so odgovorili že 7.7. Jaz imam tudi tak plan - ustava, zakonodaja, slo. V katalogu znanja piše, da je potrebno natančno poznati svoje področje, ostalo pa pregledno. Ampak jaz se srednjih šol in tega zagotovo ne bom učila (imam pa zakonodajo za vrtec). Zdaj bolj kot ne prebiram, med študijskim dopustom bom pa šla po vprašanjih.
Zdravo! A že 7.7.? To je bil pa hiter odgovor :) so poslali po pošti? Moram poklicati in preveriti kaj se dogaja. Ja, jaz imam OŠ in SŠ, tako da se bom učila oboje. Od kje se boš učila ustavo? Ravno berem dokument "lahko berljiva ustava" in je zelo pregledno napisan, verjetno bi bilo to dovolj a ne? Če bi se samo iz tega dokumenta? Pa gremo, veselo na delo! Srečno! :)
 
Zdravo! A že 7.7.? To je bil pa hiter odgovor :) so poslali po pošti? Moram poklicati in preveriti kaj se dogaja. Ja, jaz imam OŠ in SŠ, tako da se bom učila oboje. Od kje se boš učila ustavo? Ravno berem dokument "lahko berljiva ustava" in je zelo pregledno napisan, verjetno bi bilo to dovolj a ne? Če bi se samo iz tega dokumenta? Pa gremo, veselo na delo! Srečno! :)
Ja, zelo hitro sem dobila odgovor. Ustavo se ucim iz dejanske ustave - vbistvu jo bolj prebiram zaenkrat.. tega dokumenta pa ne poznam :)
 
Joj samo pogumno! Sama sem naredila izpit pri mojem drugorojencu, ko je bil star 4 mesece. Naučila sem se v dobrem mesecu- učila pa sem se zvečer in ponoči. Uspelo ti bo :)
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Zdravo vsem. Kmalu bom imela zagovor na ministrstvu. Dobila sem seznam izpraševalk, kdo me bo...
Odgovori
5
Ogledi
522
Vprašanje??? Trenutno delam kot učiteljica v OPB, ampak strokovnega pa moram narediti kot...
Odgovori
2
Ogledi
346
Pozdravljeni, zanima me ali je dovolj, da za prijavo na strokovni izpit pošljem samo potrdilo...
Odgovori
2
Ogledi
364
Pozdravljeni, trenutno sem zaposlena na delovnem mestu vzgojitelja v vzgojnem zavodu. Po...
Odgovori
0
Ogledi
324
Pozdravljeni! Kdaj se kot svetovalna delavka lahko prijavim na strokovni izpit? Katere pogoje...
Odgovori
4
Ogledi
292
  • Zaklenjeno
Živijo:) imam vprašanje. Ima kdo skupek vprašanj in odgovorov za strokovni izpit za pomočnika/co...
Odgovori
16
Ogledi
1.611
Pozdravljeni, zanima me, kako je sedaj v tem novoletnem času s čakanjem na datum izpita. Torej...
Odgovori
2
Ogledi
983

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu