Tuj jezik v OŠ

Trenutno berete:
Tuj jezik v OŠ

Pridružen
9. okt 2017
Prispevki
6
Področje
  1. Visoka šola
Živijo,
ker sem malo zmedena glede trenutne situacije, me zanima, kako je s prvim in drugim tujim jezikom v OŠ. Ali prav razumem, da je sedaj 1. tj jezik obvezen od 2. razreda dalje, 2. tj pa od 4. razreda dalje kot neobvezen izbirni predmet oz. kot interesna dejavnost?
Hvala za pomoč!
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Tudi mene zanima, kako je s tujim jezikom trenutno, kdaj kot prvi, drugi tuj jezik, kot izbirni predmet?
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Poslanci so s 46 glasovi za in 24 glasovi proti sprejeli novelo zakona o osnovni šoli. Za so...
Odgovori
0
Ogledi
179
  • Članek
Med predlaganimi spremembami zakona o osnovni šoli je tudi uvedba nacionalnega preverjanja...
Odgovori
0
Ogledi
71
  • Članek
Vlada je na seji sprejela spremembe zakona o osnovni šoli, ki prinašajo kar nekaj novosti, med...
Odgovori
0
Ogledi
244
  • Članek
V Ljubljani od 11. do 13. oktobra 2023 poteka 20. srečanje Evropskega združenje nacionalnih...
Odgovori
0
Ogledi
221
  • Članek
Srečanje: sreda, 7. 2. ob 19:30 ZOOM: Join our Cloud HD Video Meeting H. Ferjančič...
Odgovori
0
Ogledi
69
  • Članek
Še zadnjič v letu 2023 vas čakajo “IZZIVI“. Tokrat boste poslušali eno zelo praktično usmerjeno...
Odgovori
0
Ogledi
74
  • Članek
Še zadnjič v letu 2023 nas čakajo “IZZIVI“. Tokrat bomo poslušali eno zelo praktično usmerjeno...
Odgovori
0
Ogledi
153

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu