Trenutna čakalna doba na strokovni izpit

Trenutno berete:
Trenutna čakalna doba na strokovni izpit

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Torej te v tistih 15 minut vprašajo čisto vse tri teme ko so? Nena si predstavljam kako to zgleda vem pa da me je strah malo tega izpita.
Nevem, ti bom vedela povedat po 6 februarju ko imam izpit 😁 nekje sem prebrala, da izpit traja 15 minut, v obliki pogovora. Najprej te vprasa zakonodajo, ustavo in na koncu slovenščino. Pol te pa pošljejo ven, da se zmenijo in te pokličejo nazaj. Več kot pol ure ziher nisi na tapeti, ker je takrat že nov kandidat na vrsti.
 
Nevem, ti bom vedela povedat po 6 februarju ko imam izpit 😁 nekje sem prebrala, da izpit traja 15 minut, v obliki pogovora. Najprej te vprasa zakonodajo, ustavo in na koncu slovenščino. Pol te pa pošljejo ven, da se zmenijo in te pokličejo nazaj. Več kot pol ure ziher nisi na tapeti, ker je takrat že nov kandidat na vrsti.

Super bom te takrat vprašala kako je bilo. Ker jas se mam februarja namen prijavit. Po pol urah si ži pol venda tak zmeden da tak neveš ki se te glava drži. Preveč je vsega.
 
Če ni skrivnost bi mi lahko povedala iz kot se učiš oz od kot maš gradivo? Ker jas se usmerjam od tam ko je na ministrstvu in mi je vsega preveč-sploh teh členov. In nevem če sem na pravi poti za učenje 😐
Vecino imam iz tega foruma
Slovenscina po katalogu ( se mi že meša 😀)
Zakonodaja - sprintala sem si zakon ZOFVI, zakon o vrtcih, konvencijo o otrokovih pravich.. ker se mi zdi, da so tam podatki najbolj ziher.
Ustava - sprintala sem si celo ustavo
Potem sem si naredla še zapiske za vse tri na podlagi vseh skupnih vprašanj, ki sem jih našla tu gor iz leta 2018. Ni vrag, da ne bo vsaj eno vprašanje isto 😁
Na koncu mam tega dvakrat toliko kot je potrebno. Sranje.
 
Vecino imam iz tega foruma
Slovenscina po katalogu ( se mi že meša 😀)
Zakonodaja - sprintala sem si zakon ZOFVI, zakon o vrtcih, konvencijo o otrokovih pravich.. ker se mi zdi, da so tam podatki najbolj ziher.
Ustava - sprintala sem si celo ustavo
Potem sem si naredla še zapiske za vse tri na podlagi vseh skupnih vprašanj, ki sem jih našla tu gor iz leta 2018. Ni vrag, da ne bo vsaj eno vprašanje isto 😁
Na koncu mam tega dvakrat toliko kot je potrebno. Sranje.

Vidim, da sem jas čist v narobnešo stran šla, za neke stvari.. To pa ni vreji.. Torej lehko recimo da začnem skoraj od začetka..
To je res eno veliko sranje. Haha
 
Pozdravljeni.
Zanima me, tisti kateri je že bil na izpitu kako dolgo traja izpit? Pač kako dolgo si tam notri in odgovarjaš?
Hvala
Včeraj opravila strokovni izpit, na seznamu nas je bilo 6 ali 7 napisanih, dve sva bili napisani ob 15h. Vsaka skoraj pol ure notri, dajo ti potrdilo in greš. Je pa mučno čakati na vrsto. Vso srečo 😉
 
Včeraj opravila strokovni izpit, na seznamu nas je bilo 6 ali 7 napisanih, dve sva bili napisani ob 15h. Vsaka skoraj pol ure notri, dajo ti potrdilo in greš. Je pa mučno čakati na vrsto. Vso srečo 😉

Čestitke 🙂 In kakšna vprasanja si dobila?
 
Uradni simboli drzave
Pravica enakosti( ter se od diskriminaciji v vrtcu)
Predsednik rs
Vrste oddelkov
Vrste starostnih obdobij
Normativi
Lastna zemljepisna imena ( naselbinska in nenaselbinska)
Zborni jezik
Vidne prvine

Kakšni normativi so to misleni?
 
Ker me je prvo vprašala po oddelkih( homogeni, heterogeni, kombinirani) jo je kasneje še zanimalo število otrok v oddelkih, pa zanimalo jo je še, kdo določi +2 otroka ( ustanovitelj(občina))

Se slučajno spomniš koga si mela v komisiji?
 
So bili strogi in so zahtevali znanje do podrobnosti?
Pri ustavi sem znala večino vsega kar me je vprašala, pri predsedniku države sem rekla da potrdi zakone, pa me je ustavila in popravila da to ni res. Ker baje on samo javno objavi zakon, da si ga državljani lahko preberejo in upoštevajo. Pri zakonodaji ni imela nič za povedat, pri slovenščini pa je hotela slišati definicijo naselbinskih in nenaselbinskih zemljepisnih lastnih imen, pa je nisem znala. Pa je vrtala tako dolgo, da sva prisle skupaj. So pa prijazne, ce pokazes znanje.
 
Pozdravljeni,

zanima me, ali se je kdo prijavil konec septembra ali v začetku oktobra in okvirno koliko časa se čaka na datum. Vso dokumentacijo bom načeloma poslala 22. 10. 2019. Hvala za deljene izkušnje! :)
Lp
Nuša
 
Živjo,

jest sem oddala okrog 10. septembra, v začetku oktobra dobila datum 22.10.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu